baby sensory

Hanımağa’nın Gelini dizisi

Ekranların yeni dizisi bu akşam görücüye çıkıyor…

15 Eylül 2014 Pazartesi, 10:16

Solan düşleri yeniden yeşertmek için köyüne dönen idealist bir öğretmenin yürekleri ısıtacak hikayesini konu alan Hanımağa’ın Gelini, yeni bölümleriyle 15 Eylül Pazartesi, saat 16.45’te başlıyor.

Yeni yayın dönemine hızlı bir giriş yapan Samanyolu TV’de yepyeni bir günlük dizi izleyicilerle buluşuyor. İlk bölümü Pazartesi günü ekrana gelecek olan Hanımağa’nın Gelini dizisinin hikayesi şöyle;

Akbaşlar ailesinin küçük oğlu Yusuf, uğradığı bir iftira sonucu köyü terk etmek zorunda kalır. Karacanlar ailesiyle bir husumet yaşanmaması için şehre okumaya giden Yusuf yıllar sonra idealist bir öğretmen olarak geri döner. Bu sırada Karacanlar ailesi köyü borçlandırmış ve köylüleri köle gibi çalıştırmaya başlamıştır.  İdealist öğretmenin tek isteği, düşman ailenin tüm engellemelerine rağmen karanlıkta kalmışlara yol gösteren bir ışık yakmak ve köy halkının düşlerini yeniden yeşertmektir. Yusuf’un tek mücadelesi bu değildir. Birde gönlünü kaptırdığı Elif için Karacanlar’dan Abdi ile bir mücadeleye girecektir. Eski hesapları tekrar açan Karacanlar ailesi ise varlıklı bir hayatı sürdürmek ve köydeki egemenlik için Yusuf’un ortadan kaldırılmaya çalışacaktır.

Hanımağa’ın Gelini, ilk bölümüyle 15 Eylül Pazartesi günü, saat 16.45’te  Samanyolu TV’de.

You must be logged in to post a comment Login