Hasan Can Kaya’nın Ekmek Kapısı çizgi filmi Exxen’de ne zaman yayınlanacak?

Konuşanlar ile ünlenen komedyen Hasan Can Kaya Exxen platformu için çizgi film yapacak. Hasan Can Kaya’nın Exxen’deki Ekmek Kapısı isimli çizgi filminin detayları belli oldu.

Exxen’in sürpriz projelerinden biri daha ortaya çıktı. ‘Konuşanlar’ isimli programıyla ünlenen Hasan Can Kaya Exxen’e yetişkinler için ‘Ekmek Kapısı’ adlı bir çizgi film yapacak. Simpsons tarzında olacak projenin müziklerinde de Kibariye’nin imzası olacak.

TV8’de yapılan “O Ses Yılbaşı” çekimleri sırasında konuşulan yetişkin çizgi film projesi Simpsons tarzında olacak. Adı “Ekmek Kapısı” olan çizgi filmin müziklerini ise Kibariye yapacak. Hasan Can Kaya’nın Ekmek Kapısı isimli çizgi filmi önümüzdeki aylarda Exxen’de yayınlanacak.

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989, Güngören, İstanbul doğumlu Türk komedyen ve stand-up komedyenidir. 16 Aralık 1989’da İstanbul’un Güngören ilçesinde doğdu. 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisinde senaristlik yaparken, senarist grubundaki arkadaşlarının desteği ile stand-up yapmaya karar verdi. Leman Kültür Beşiktaş’ta düzenli olarak Stand-up komedi yapmaya başladı. Ocak 2020’de ilk kişisel projesi olan Konuşanlar Talk Show’un çekimlerine başladı.

 

HASAN CAN KAYA ‘KONUŞANLAR’ İLE FENOMEN OLDU

Hasan Can Kaya, ‘Konuşanlar’ adlı stand-up programı ile tanındı ve geniş hayran kitlesine ulaştı. Aralık 2020’de Exxen adlı platforma taşınan programın YouTube’a yüklenen bölümler yayından kaldırıldı. Eski bölümler Exxen’de yayınlanmaya başladı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Hasan Can Kaya’nın Ekmek Kapısı çizgi filmi Exxen’de ne zaman yayınlanacak?

x