baby sensory

Hatırla Gönül dizisi tutkulu aşk hikayesiyle geliyor

Başrollerini Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın paylaştığı Hatırla Gönül, tutkulu bir aşk ve intikam hikayesini konu alıyor.

06 Ekim 2015 Salı, 17:19

Hatırla Gönül  dizisi 11 Ekim Pazar günü izleyicisi ile buluşuyor.

Başrollerini Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın paylaştığı Hatırla Gönül, tutkulu bir aşk ve intikam hikayesini konu alıyor.

Gökçe Bahadır 2 aşk arasında
Yönetmen koltuğunda Gül Oğuz’un oturduğu dizinin senaryosunu Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek yazıyor. Senaryo danışmanlığı ise Berkun Oya’ya ait.  Gönül karakteri ile ekrana gelecek olan Gökçe Bahadır, iki erkeğin tutkulu aşkı arasında sürüklenirken, hafızasıyla birlikte tüm anılarını, kimliğini ve sevdiği adamı yitiren bir kadını canlandıracak.

hatırla-gönül-dizisi-star
Engin Öztürk ise, Yusuf rolünde kaybettiği oğlunun intikamıyla, yıllar sonra aşkı bulduğu kadının arasında tercih yapmak zorunda kalıyor. Tekin rolünü üstlenen Onur Saylak, sahip olduğu tüm güce ve tutku dolu aşkına rağmen, sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşince tehlikeli kararlar almanın eşiğine gelen bir adamı oynayacak.hatırla-gönül-dizisi-star-tv

Hazırlıkları 1 yıl önceden başladı.
Most Production’ın  yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan projede Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Hatırla Gönül, 11 Haziran Pazar, 20.00’de Star’da.

HATIRLA GÖNÜL 1. BÖLÜM FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login