baby sensory

Hayat Ağacı dizisi TRT 1

Ekranların yeni dizisi Hayat Ağacı’nın yayın günü değişti…

06 Ekim 2014 Pazartesi, 01:10

Hayat Ağacı dizisi konusu, oyuncuları ve fragmanı

YENİ BÖLÜM KONUSU

KENAN GEÇMİŞİNDEN KURTULABİLECEK Mİ ?? AYŞEN’İN KARAR VERME ZAMANI !!!

Murat’ın bıçaklanma olayına Cengiz’in bulaşması Ayşen’i zor duruma sokar. Cengiz’in tutuklanması bardağı taşıran on damla olur. Ayşen’in Cengiz konusunda karar verme zamanıdır. Umut’un eve Kenan tarafından getirilişi bardağı taşıran son damla olmuştur. Murat, Umut’un evden dışarı adım atmasını yasaklar. Kenan, aile içinde kendisi yüzünden kopan fırtınanın farkındadır. Umut’a olan aşkını, kızın ailesine kanıtlamak zorunda olduğunda her şeyi geride bırakıp yeni bir sayfa açmaya karar verir. Umut’u ailesinden isteyip hayatında yepyeni bir sayfa açacaktır! Kenan’ı kaybetme korkusuyla alevlenen Pelin ise Umut ve Kenan’ın bir araya gelmesini engellemek maksatlı bir adım atar. Geçmişin gölgesinden kurtulmak isteyen Kenan, Pelin’in oyunuyla kendisini geçmişin göbeğinde bulur!

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

Başrolerinde Kenan Bal, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Özge Özberk, Tolga Güleç, Enis Arıkan ve Ayşe Tunaboylu gibi isimlerin yer aldığı Focus Film imzalı TRT1’in yeni sezondaki iddialı dizisi Hayat Ağacı’nın yayın günü değişti.

Hayat Ağacı Dizisi Cumartesi Gününe Alındı

Başrolerinde Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Özge Özberk, Tolga Güleç, Enis Arıkan ve Kenan Bal’ın yer aldığı Focus Film imzalı Hayat Ağacı’nın yayın günü değişti!

Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu, senaryosunu ise Volkan Yazıcı’nın kaleme aldığı dizi Perşembe akşamları ekrana geliyordu. Ancak dizinin günü değişerek Cumartesi oldu. Dizinin 4.bölümü 11 Ekim Cumartesi 20.00’da TRT1’de ekrana gelecek.

HAYAT AĞACI DİZİSİ BAŞLADI

Saygı ve sevgiyi kaybetmemiş, birbirine kenetlenmiş, hayata karşı her ne olursa olsun dim dik durmayı başarmış Karahanlı Ailesi’nin samimi ve sürükleyici hikâyesi… Yeni dizi ‘‘Hayat Ağacı’’, ilk bölümüyle 18 Eylül Perşembe 19.50’de  TRT 1’de…

Baba yadigârı konakta karısı Keriman,  oğlu Murat, gelini Filiz, küçük kızı Umut ve torunları Selen ile Can’la yaşayan Eşref’in heyecanlı bir bekleyişi vardır.  İzmir’de oturan kızı Ayşen ailesiyle birlikte İstanbul’a yanlarına taşınacaktır. Ancak Ayşen’in hesaba katmadığı Cengiz’in gerisinde neleri bıraktığıdır!
Ayşenler’in İstanbul’a geliyor oluşu ev içinde başka heyecanların yaşanmasına da sebep olur. Murat ve Filiz konaktan ayrılıp, kendilerine ait olan eve çıkma kararı almışlardır; ancak bu konuyu evdekilere nasıl açacaklarını bilemezler.  Karahanlı ailesinin birbirlerine kenetli bir aile olduğunu bilen ve Eşref’le arasında bir husumet olan Kenan bu ailenin dağılması adına kolları sıvar. Kenan’ın Karahanlı ailesini dağıtabilmek adına devreye soktuğu plan tüm ailenin hayatını değiştirecektir!

HAYAT AĞACI DİZİSİ 1. BÖLÜM İNTERNET ÖZEL FRAGMANI

hayat agaci

hayat-ağacı-dizisi-2

HAYAT AĞACI DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu, senaryosunu ise Volkan Yazıcı ve Türküler Özgül Akad’ın yazdığı dizi ilk bölümüyle 18 Eylül Perşembe akşamı yayınlanacak. Perşembe günleri yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan’ın ise durumu henüz belli değil.

Hayat Ağacı, 18 Eylül Perşembe 19.55’de TRT1’de!

HAYAT AĞACI 1. BÖLÜM FRAGMANI

hayat-agaci-dizisi

HAYAT AĞACI DİZİSİ 2. TANITIM FRAGMANI

TRT 1 ekranlarında yepyeni bir aile dizisi başlayacak. Başrollerinde Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Tülin Özen, Tolga Güleç, Özge Özberk, İbrahim Kendirci ve Beyazıt Gülerecan’ın rol aldığı diziden ilk fragman yayınlandı. Eylül ayında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar yönetmeni ise Barış Yöş.

HAYAT AĞACI DİZİSİ – KONU

Hayat bu; ürkekçe açılırız sularına. Yavaş yavaş öğreniriz kulaç atmayı. İskelede ailemiz beklerken bizi, korkmayız fırtınalardan; güveniriz, sıkı sıkı tutunuruz yaşama.

Eşref (Kenan Bal) de böyle sarılır ailesine ve ustası olduğu ayakkabı dükkanına…

Etrafında sevilen sayılan, hani derler ya özü sözü bir adamdır Eşref. Baba yadigarı dükkanı oğlu Murat’la (Fikret Kuşkan) beraber büyütür, ailenin rızkını beraber üstlenirler. Gün gelir, Murat babasının yüklerini yavaş yavaş üstlenirken ailenin başına büyük bir felaket gelir.

HAYAT AĞACI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER? Kenan Bal, Ayşe Tunaboylu, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Özge Özberk, Onur Saylak, Tolga Güleç, Beyza Şekerci, Enis Arıkan, Zeynep Aydemir, Fırat Temir, Aycan Koptur, Hande Erçel, Mertcan Özsoy, Çağdaş Tekelioğlu, Alya İydiş, Ergin Torun

Yapımcı       : Focus Film
Yönetmen     : Barış Yöş
Senaryo        : Volkan Yazıcı
Müzik              : Fahir Atakoğlu

HAYAT AĞACI İLK FRAGMANI

Her şerde bir hayır, her hayırda bir şer var, der eskiler. Karahanlı ailesi de böyle bir sınavdan geçer. Ailenin geçim kaynağı gözlerinin önünde bir gecede kül oluverir.

Murat dükkanı toparlamak için aileden habersiz büyük bir sorumluluk alır ve elini taşın altına sokar; fakat yıllardır öç almayı bekleyen Kenan’dan (Tolga Güleç) habersizdir. Büyük aileler bir yangınla yok olmaz; ama acılı insanın ateşi de kolay kolay küllenmezmiş. Eşref ve ailesi yeni yangınlara gebeyken Murat babasına verdiği sözü tutabilecek midir? Aile olmanın, fedakarlığın, kederi ve sevinci paylaşmanın değerini bilenlere

ONUR SAYLAK EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Gönülçelen ve Ağır Roman Yeni Dünya dizileriyle adını çok geniş kitlelere duyuran Onur Saylak, uzun bir aradan sonra yeni bir dizisiyle ekrana dönüyor. Yeni dizisi Aile Bağları ile ekranlara dönüş yapacak.Dizi yeni sezonda TRT’de ekrana gelecek. Dizinin kadrosunu şekillenmeye başlanmış durumda,Aile Bağları’nda Onur Saylak dışında İdil Fırat, Tolga Güleç ve Fikret Kuşkan’ın da adı geçiyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...