e
sv

Hayat Şarkısı dizisi Kanal D

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Hayat Şarkısı dizisi oyuncuları kimler konusu nedir? Kanal D Hayat Şarkısı dizisinin oyuncu kadrosu ve fotoğrafları

BURCU BİRİCİK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Kanal D’nin Ocak ayında ekrana gelecek olan yeni dizisi Hayat Şarkısı’nın yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde  Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan, Pelin Öztekin gibi isimlerin yer aldığı, yapımcılığını Most Production – Gül Oğuz’un üstlendiği Kanal D’nin uzun zamandır tanıtımlarını yayınladığı dizi Hayat Şarkısı, ilk bölümü ile 9 Şubat Salı akşamı 20.00’da Kanal D’de olacak.

ZAYIFLAYAN PELİN ÖZTEKİN YENİ İMAJIYLA HAYAT ŞARKISI DİZİSİNDE

HAYAT ŞARKISI 2. FRAGMAN YAYINLANDI

HAYAT ŞARKISI DİZİSİNE YENİ OYUNCU / HABER İÇİN TIKLAYIN

HAYAT ŞARKISI DİZİSİNİN KONUSU

Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

hayat-şarkısı-dizisi-2

HAYAT ŞARKISI 1. BÖLÜM İLK FRAGMAN

İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

hayat şarkısı dizisi 1

HAYAT ŞARKISI DİZİSİNİN OYUNCULARI

Oyuncular: Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)

burcu-biricik-hayat-şarkısı

HAYAT ŞARKISI DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım: Most Production
Yapımcı: Gül Oğuz
Uygulayıcı Yapımcı: Soner Güven
Genel Koordinatör: Gülay Budak Mercan
Yönetmen: Cem Karcı
Senaryo: Mahinur Ergun
Görüntü Yönetmeni: Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni: Emine İnan
Sanat Yönetmeni: Pınar Yavuzbirkan-sokullu-hayat-şarkısı

hayat-şarkısı-dizisi

hayat-şarkısı-dizisi-kanal-d

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Hayat Şarkısı dizisi Kanal D

x