Hayat Şarkısı’nda dengeleri değiştirecek iki yeni oyuncu

İki sürpriz oyuncu Hayat Şarkısı dizisinde

17 Mayıs 2016 Salı, 00:01

Kanal D’de yayınlanan ‘Hayat Şarkısı’nın kadrosuna ünlü oyuncular Filiz Ahmet ve Uğur Karabulut dahil oldu.

Filiz karakterinin ablası olarak diziye katılan Filiz Ahmet; “Severek takip ettiğim bir diziydi, kadrosuna katılmış olmaktan dolayı mutluyum”  dedi. Uğur Karabulut ise  Melek karakterinin eski arkadaşı Kemal olarak diziye katıldı.

Hayat Şarkısı dizisinde Filiz Ahmet ( Almila Bağrıaçık ) karakterinin ablasına hayat verecek. Hayat Şarkısı, yeni bölümleriyle her Salı 20.00’de Kanal D’de!Filiz-Ahmet-Uğur-Karabulut-hayat-şarkısı

HAYAT ŞARKISI 15. BÖLÜM 

Hülya ve Mahir’in planları umdukları gibi sonuçlanmamıştır ve Müfit tarafından yakalanmışlardır. Hülya, çok zor bir duruma düşmüştür. Acilen, gece yarısı Müfit’in ofisinin önünde, üstelik yanında Mahir ile ne yaptığını Kerim’e ve Cevher Ailesi’ne açıklayacak bir sebep bulmak zorundadır.

Melek’e ulaşamayan Hüseyin, çok endişelidir ve Melek’i bulmak için her çareye başvurmaktadır. Zeynep ise, Hüseyin ile  bir aile olarak kalma ümidini kaybetmektedir. Cevher Ailesi’ne, Hülya ve Melek’e olan öfkesi gözünü karartmaktadır. Tümünü tek seferde yıkacak bir planı vardır ve bu planı devreye sokar.

You must be logged in to post a comment Login