Hayat Şarkısı dizisine yeni oyuncu

Kanal D’nin sevilen dizisi Hayatımın Şarkısı’na bir isim daha katıldı

24 Mart 2016 Perşembe, 02:34

Kanal D’nin geçtiğimiz ay yayınlanmaya başlayan Hayat Şarkısı dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı.

İŞTE HAYAT ŞARKISI’NIN ÇEKİLDİĞİ GÖRKEMLİ EVLER

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Tayanç Ayaydın gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Hayat Şarkısı‘na yeni bir isim dahil oluyor.​ Diziye katılan isim ise Hülya’nın geçmişinden gelen ve aynı zamanda Hüseyin karakterinin de yakın arkadaşı olacak olan Recep Güneysu olacak. Kendisi uzun süre modellik yapmış bir isim.​ Hayat Şarkısı heyecan dolu yepyeni bölümüyle Salı 20:00’da Kanal D’de.​

HAYAT ŞARKISI 8. BÖLÜM FRAGMANI

HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bayram’ın geçirdiği kalp krizi, Cevher Ailesi’nin üzerinde sarsıcı bir etki bırakır. Kerim ve Hüseyin aldığı kararları, babaları Bayram ile yaşadıkları gerginlikleri, tekrar gözden geçirmek zorunda kalır.

Filiz ve Mine, avukatla yaptıkları görüşmeden hayal kırıklığı ile çıkmışlardır ama yine de Hülya’ya karşı planlar yapmaya devam ederler. Bayram’ın avukatları Aylin’in kimliğini ve yerini bulmuştur ve Aylin’i konuşturmaya kararlıdırlar. Mahir ve avukatlar arasında bir zaman yarışı yaşanırken, Hülya iyice endişelenmeye başlar. Melek ise, kasabasına dönmüş ve Cevher Ailesi’nin evinde karşılaştığı gerçeklerle sarsılmıştır.

You must be logged in to post a comment Login