Hayat Şarkısı Hülya Burcu Biricik fotoğrafları

25 Aralık 2015 Cuma, 17:02

Güzel oyuncu Burcu Biricik, Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Şarkısı dizisinde Hülya karakterini canlandıracak.

BURCU BİRİCİK’İN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

4 Mayıs 1989 yılında doğan Burcu Biricik, 2006 yılında Akdeniz Güzeli seçildi.

Beni Böyle Sev dizisiyle ekranlara adım atan Burcu Biricik daha sonra Şeref Meselesi dizisinde rol aldı.

hayat şarkısı burcu biricik6

Burcu Biricik’in Hülya karakterini canlandırdığı Hayat Şarkısı dizisinde modern bir beşik kertmesi hikayesini izleyeceğiz.

HAYAT ŞARKISI DİZİSİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI / HABER İÇİN TIKLAYIN

HAYAT ŞARKISI DİZİSİNİN OYUNCULARI VE KONUSU

Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)

HAYAT ŞARKISI DİZİSİNE YENİ OYUNCU / HABER İÇİN TIKLAYIN

hayat şarkısı burcu biricik2

Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

hayat şarkısı burcu biricik19

İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

You must be logged in to post a comment Login