Hayati ve Diğerleri dizisinin konusu ve oyuncuları

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hayati ve Diğerleri dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Hayati ve Diğerleri dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Kanal D’nin yeni komedi dizisi Hayati ve Diğerleri dizisinin 2. bölümü 26 Kasım Pazar günü yayınlanacak.

HAYATİ VE DİĞERLERİ 2. BÖLÜM FRAGMAN

HAYATİ VE DİĞERLERİ DİZİSİ 1. BÖLÜM KONUSU

Hayati’nin kımıl zararlısı dayısı Danyal, internetten zengin sevgili düşürmenin peşindedir. Kadınların bebekli erkeklerden hoşlandığını duyunca planını uygulamak için karakoldaki sahipsiz bebeğe sarılır.

Oğlu Hayati’nin bebekle yakından ilgilendiğini gören Şükran’ın mürüvvet görme umutları yeşerir ve acilen gelin arayışına girer. Yurtdışından arayan ve İstanbul’a gelmek için yol parası isteyen yabancı bir kıza tüm yastık altı birikimini hibe eder. Bir yandan karakolun dertleriyle uğraşan, bir yandan da annesi ve dayısından goller yiyen Hayati’yi oldukça komik bir macera beklemektedir.

HAYATİ VE DİĞERLERİ DİZİSİ BAŞLADI

Ekranların sevilen yapımlarından biri olmaya aday dizinin yönetmenliğini Özer Kızıltan yaparken senaryosunu ise Onur Özcan ve Murat Özsoy kaleme alıyor.

Sürgün karakolunda baş komiserlik yapan Hayati (Celil Nalçakan), ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi Şükran (Günay Karacaoğlu) ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı Danyal’ın (Levent Ülgen) hikayesini konu alan “Hayati ve Diğerleri” Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı.

HAYATİ VE DİĞERLERİ OYUNCU KADROSU

HAYATİ VE DİĞERLERİ GENEL KONUSU NEDİR?
İdealist, işine aşık bir baş komiser olan Hayati görev yaptığı sürgün karakolu olan İkircikli Karakolu’nu örnek bir karakol haline getirmeye çalışırken her bölüm yeni bir suç dosyasını kendine has yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Emri altında çalışan farklı karakterlerdeki polis memurları, seneler sonra karşısına çıkan imkânsız aşk ve yakasını bırakmayan talihsizlikler ise Hayati’nin kariyerini riske atacak yeni sorunları beraberinde getirmektedir.

Kanal D’nin uçuk kaçık polisiye komedi dizisi Hayati ve Diğerleri’nden ilk kareler..

Yapımcılığını 1441 Productions-İrfan Şahin’in, yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın üstlendiği; başrolünde ise Celil Nalçakan’ın yer alacağı Hayati ve Diğerleri dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı.

Kanal D’nin yeni sezonda ekrana süreceği komedi dizisi Hayati ve Diğerleri’nin oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Bülent Çolak ve Ecem Karavus, Günay Karacaoğlu yer alıyor. Diziye son olarak da, Kalbim Seni Seçti dizisiyle tanınan Cansu Dağdelen katıldı.

Dizide polisi canlandıran Celil Nalçakan’ın eğlenceli hikayesi anlatılacak. Çekimleri devam eden Hayati ve Diğerleri dizisi Ekim 2017’de Kanal D ekranlarında olacak.

Cansu Dağdelen

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Hayati ve Diğerleri dizisinin konusu ve oyuncuları

x