Hayati ve Diğerleri dizisinin konusu ve oyuncuları

Kanal D’nin komedi dizisi Hayati ve Diğerleri’nin oyuncu kadrosu belli oldu

13 Eylül 2017 Çarşamba, 01:29

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hayati ve Diğerleri dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Hayati ve Diğerleri dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Yapımcılığını 1441 Prodüksiyon’un üstlendiği, başrollerinde Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen’in yer aldığı dizinin çekimleri başladı.

Ekranların sevilen yapımlarından biri olmaya aday dizinin yönetmenliğini Özer Kızıltan yaparken senaryosunu ise Onur Özcan ve Murat Özsoy kaleme alıyor.

Sürgün karakolunda baş komiserlik yapan Hayati (Celil Nalçakan), ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi Şükran (Günay Karacaoğlu) ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı Danyal’ın (Levent Ülgen) hikayesini konu alan “Hayati ve Diğerleri” yakında Kanal D’de!

Yapımcılığını 1441 Productions-İrfan Şahin’in, yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın üstlendiği; başrolünde ise Celil Nalçakan’ın yer alacağı Hayati ve Diğerleri dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı.

Kanal D’nin yeni sezonda ekrana süreceği komedi dizisi Hayati ve Diğerleri’nin oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Bülent Çolak ve Ecem Karavus, Günay Karacaoğlu yer alıyor. Diziye son olarak da, Kalbim Seni Seçti dizisiyle tanınan Cansu Dağdelen katıldı.

Dizide polisi canlandıran Celil Nalçakan’ın eğlenceli hikayesi anlatılacak. Çekimleri devam eden Hayati ve Diğerleri dizisi Ekim 2017’de Kanal D ekranlarında olacak.

Cansu Dağdelen

You must be logged in to post a comment Login