Hayatımın Aşkı dizisi Kanal D

Yeni romantik komedi Hayatımın Aşkı bu akşam başlıyor..Hayatımın Aşkı’nda kim hangi rolde oynuyor?

15 Mayıs 2016 Pazar, 01:50

Hayatımın Aşkı dizisinin konusu nedir hangi oyuncular oynuyor? Hayatımın Aşkı dizisi hakkında tüm haberler

Kanal D’nin yeni yaz dizisi Hayatımın Aşkı‘nın ilk bölümüyle bu akşam başlıyor. Yapımcılığını Lucky Red Film & TV üstlendiği dizinin başrollerinde Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın ,Ayşegül İşsever ,Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, İlay Erkök, Gizem Terzi ve Yonca Evcimik yer alıyor.

Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu ve Berk Hakman’ın başrolleri paylaştıkları “Hayatımın Aşkı” ilk bölümüyle 15 Mayıs akşamı ekrana gelecek. Dizi, reklam ajansında çalışan bir genç kızın hayatının aşkını bulma çabasını ve o yolculukta yaşadığı komik olayları konu alıyor. “Hayatımın Aşkı” ilk bölümüyle 15 Mayıs Pazar akşamı Kanal D’de.

HAYATIMIN AŞKI DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?
Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum, artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır.

Bir reklam ajansında metin yazarı olarak çalışan Gökçe’nin en büyük hayali, bir an önce evliler kervanına katılmak. Ne de olsa bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenmek üzere… Üstelik yaşı da gelip 30’a dayanmış.

Kesin kararlı, bir sonraki arkadaş düğününe sevgilisiyle katılacak. Hem de o sevgili Ajans 237’nin sahibi, yani patronu Demir olacak. Demir’e giden yolda Gökçe’nin müttefiki ise genç ve karizmatik işletmeci Kaan. Olur mu olmaz mı? Olursa nasıl olur, bu fırtınalı yolculukta neler yaşanır? Yanıtları bugün Kanal D’de başlayacak “Hayatımın Aşkı” dizisinde… İşte hikayenin kahramanları ve onlara hayat veren isimler…hayatımın-aşkı-dizisi-1

Demir’e giden yolda Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

HAYATIMIN AŞKI KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR? İŞTE KARAKTERLER

DEMİR (SERKAN ÇAYOĞLU)
Demir, 33 yaşında. Reklam dünyasının duayeni Hulusi Cerrahoğlu’nun biricik oğlu. Yaratıcı, kendine güvenen, başarılı bir reklamcı. Ajans 237 reklam ajansının sahibi. Tek başına bir Penthouse’da yaşıyor. Boş zamanlarını futbol oynayarak, boks yaparak ve yelken takımına katılarak geçiriyor. Onu sadece “Demir” olarak sevecek olan hayatının aşkını arıyor.

GÖKÇE (HANDE DOĞANDEMİR)
Gökçe 30 yaşında, hiç evlenmemiş ve ailesi ile yaşıyor. Ajans 237’de çalışıyor. Halkla ilişkiler ve reklamcılık mezunu. Heyecanlandığında çok hızlı konuşuyor. Dışarıya çıkmaktan, arkadaşlarıyla buluşmaktan, alışverişten çok keyif alıyor. Ailesi ve arkadaşlarından evlenmesi için baskı gören Gökçe, hayatının aşkını arıyor.Hande-Doğandemir-Serkan-Çayoğlu-hayatımın-aşkı

KAAN (BERK HAKMAN)
Kaan, 34 yaşında… Cafe Red’in sahibi… İstanbul gece hayatının tanınmış isimlerinden Rahmi Bey’in kuzeni. Cihangir’de bir çatı katında yalnız yaşıyor. Motor ve adrenalin sporlarını seviyor. Uzun zamandır Demir’e düşman. Carpe Diem’e inanıyor. Her zaman spor giyiniyor.

BARTU (SADİ CELİL CENGİZ)
32 yaşında… Gökçe’nin abisi. Serseriliği ile bilinir. Tam bir ticaret adamı olsa da disiplinsizdir. Fenerbahçe hastasıdır.

HULUSİ (AVNİ YALÇIN)
Reklam dünyasının duayeni ve Demir’in babası… 68 yaşında. En büyük tutkuları briç ve balık tutmak… Ayrıca koleksiyonerliği ile tanınıyor. Aktif olarak çalışmasa da sık sık ajansa gidip toplantılara katılıyor. Hayali oğlu Demir’in tatlı, hayat dolu bir kızla evlenmesi.

NESRİN (AYŞEGÜL İŞSEVER)
Demir’in annesi… 60 yaşında. Türkiye’nin ilk kadın bankacılarından. Eşi Hulusi Bey’in işini kurmasında ve başarısında çok büyük katkıları olmuş. Her zaman son derece şık giyiniyor. Mücevherlerden hoşlanıyor. Boş durmayı sevmediğinden aktif bir sosyal hayatı var. Tekneyle açılmayı, briç oynamayı seviyor. En büyük hayali oğlu Demir’in kendisi gibi zarif, başarılı ve mükemmel bir kadınla evlenmesi.

hayatımın aşkı 2

REZZAN (ZEYNEP ERONAT)
Rezzan, Gökçe’nin annesi. Kızları ile birlikte yaşıyor. Emekli resim öğretmeni. Her zaman klasik giyiniyor. Açılış ve sergilere gitmeyi seviyor. Kardeşi Yonca ile çok yakın. Eşi Hikmet ile hem kavgalı hem de cilveli komik bir ilişkisi var.

HİKMET (ZAFER ALGÖZ)
Hikmet, Gökçe’nin babası. 60 yaşında. Rezzan Hanım ile fırtınalı bir ilişkisi var. Diş hekimi… Hep gömlek-süveter giyiyor, evde robdöşambırı ile geziyor. Eşi Rezzan’la kavga edince karşı daireye taşınmış. Amacı onun kalbini tekrar kazanmak. Yani Hikmet de hayatının aşkının peşinde…

YONCA (YONCA EVCİMİK)
Yonca, Gökçe’nin eski popstar teyzesi. 50’li yaşlarda… Ailenin seksi ve çılgın üyesi. Tek başına yaşıyor. Fırtınalı aşklar yaşamış ancak hayatının aşkını henüz bulamamış.hayatımın-aşkı-dizisi

Hayatımın Aşkı” ilk bölümüyle 15 Mayıs Pazar akşamı Kanal D’de! İşte fragman:

Güçlü oyuncu kadrosu ile yayın hayatına merhaba demeye hazırlanan dizinin sürprizlerinden biri de; ünlü yönetmen Ketche. Romantik Komedi filmlerinin ve dillere pelesenk olan birçok reklam filminin yönetmenliğini yapmış başarılı isim Ketche, ilk defa bir dizi için yönetmen koltuğuna oturdu.

Kanal D’nin merakla beklenen romantik komedi dizisi Hayatımın Aşkı’na iki ünlü oyuncu daha katıldı.

Başrollerini Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman ve Yonca Evcimik’in paylaştığı, senaristliğini Ekin Atalar’ın, yönetmenliğini ise Ketche’nin üstlendiği Hayatımın Aşkı dizisinin oyuncu kadrosuna iki ünlü isim daha katıldı.

Daha önce tv dizisi olarak ‘İntikam’, ‘Mihrap Yerinde’ ve ‘Beni Böyle Sev’de rol alan usta oyuncu Zafer Algöz ile ‘Parmaklıklar Ardında’, ‘Kızılelma’, ‘O Hayat Benim’ gibi projelerde izlediğimiz Zeynep Eronat dahil oldu. Hayatımın Aşkı, yakında Kanal D’de başlıyor!

 

YONCA EVCİMİK, HAYATIMIN AŞKI DİZİSİYLE EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Yonca Evcimik, yıllar sonra ekrana dönüyor. Oyuncu, Serkan Çayoğlu, Hande Doğandemir ve Zafer Algöz’ün yer aldığı ‘Hayatımın Aşkı’ dizisinde ailenin teyzesi, çılgın pop starını canlandıracak.

Hayatımın Aşkı dizisinde ailenin teyzesi çılgın pop Starı canlandıracak olan Yoncimik, karşımıza yine Yonca Evcimik olarak çıkacak.

Hayatımın Aşkı dizisinde ailenin teyzesi çılgın pop Starı canlandıracak olan Yoncimik, karşımıza yine Yonca Evcimik olarak çıkacak.

 

SERKAN ÇAYOĞLU HAYATIMIN AŞKI DİZİSİNDE

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından birisi olan Kanal D’den yepyeni iddialı bir dizi daha geliyor. Kanal D‘nin yeni dizisi Hayatımın Aşkı‘nın ikinci erkek başrol oyuncusu belli oldu.

Başrolleri için Hande Doğandemir ve Berk Hakman ile anlaşılan Hayatımın Aşkı dizisinin ikinci erkek başrol için son olarak “Kiraz Mevsimi” dizisinde rol alan Serkan Çayoğlu ile anlaşıldı. Çekimlerine Mart sonu başlanması beklenen dizinin yönetmenliğini, ünlü reklam ve sinema filmi yönetmeni Ketche yapacak. Bridget Jones’in Günlüğü adındaki Hollywood yapımından uyarlanacak olan ”Hayatımın Aşkı” dizisi Haziran ayında yayın macerasına başlayacak. Dizinin kadın başrol oyuncusu için Hande Doğandemir ile, erkek başrol oyuncunun ilki için ise Berk Hakman ile anlaşmaya varıldı.

Serkan Çayoğlu yaz dizisi Hayatımın Aşkı'nda rol alacak

Serkan Çayoğlu yaz dizisi Hayatımın Aşkı’nda rol alacak

”Hayatımın Aşkı” Haziran ayında Kanal D’de!

You must be logged in to post a comment Login