Hayatımın Aşkı dizisi bitecek mi?

Hayatımın Aşkı dizisi için final sinyali!

05 Eylül 2016 Pazartesi, 14:11

Kanal D’nin yaz dizisi Hayatımın Aşkı final mi yapacak?

‘Hayatımın Aşkı’ dizisinin başrol oyuncusu Hande Doğandemir, Instagram’dan rol arkadaşları Serkan Çayoğlu ve Berk Hakman’la fotoğrafını paylaştı.

Oyuncu Hande Doğandemir yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Güzel oyuncu ‘Hayatımın Aşkı’ dizisinde beraber rol aldığı 2 oyuncuyla beraber çekilmiş bir kareyi Instagram hesabında paylaştı. Doğandemir, yaptığı paylaşımın altına, “Yol arkadaşlarım. Sonlara değil yeni başlangıçlara” notunu ekledi. Bu not izleyicilere ‘Hayatımın Aşkı’nda final sinyali verdi.

Kanal D’de yaz dizisi olarak başlayan Hayatımın Aşkı reytinglerde üst sıralarda yer alamadı. Dizinin Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümü Total grubunda 11. sırada AB grubunda ise 6. sırada yer alabildi.hayatımın-aşkı

HAYATIMIN AŞKI FİNAL KARARI ALDI

Kanal D’nin 15 Mayıs’ta yayın hayatına iddialı bir giriş yapan fakat daha sonra reytinglerde düşüşe geçen “Hayatımın Aşkı” dizisi final kararı aldı. Başrollerinde Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Yonca Evcimik, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz gibi isimlerin yer aldığı, Lucky Red Film & TV- Şebnem Aşkın’ın yapımcılığını üstlendiği “Hayatımın Aşkı” dizisi yeni sezonda ekranda olmayacak.

You must be logged in to post a comment Login