Hayatımın Aşkı final bölümünde neler olacak?

15 Eylül 2016 Perşembe, 01:18

Kanal D’nin dizisi Hayatımın Aşkı 17. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Kanal D’nin 17. bölümüyle ekrana veda etmeye hazırlanan dizisinden final bölüm fragmanı yayınlandı.  Başrollerini Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu ve Berk Hakman’ın paylaştığı ‘Hayatımın Aşkı dizisi  reytinglerde istenilen sonuçları elde edemediği için yeni sezon öncesi erken final yapacak. 17. bölümüyle ekrana veda edecek olan Hayatımın Aşkı’nın final bölümü 18 Eylül Pazar akşamı 20.00’de Kanal D’de olacak. İşte Hayatımın Aşkı dizisi final bölüm fragmanı

HAYATIMIN AŞKI’NDA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Demir’in evlatlık meselesi ile ilgili arayışı devam eder. İpuçlarını takip eden Demir’in yolu bir kuyumcuya çıkar. Hâlâ “1982 yılında yaşayan” ve iletişim kurmanın imkansız olduğu bir kuyumcuyla karşılaşır. Demir, kuyumcuyla ne yapıp edip konuşacaktır. Kuyumcunun, gerçek ailesini tanıyor olması çok güçlü bir ihtimaldir ve Demir bu işin peşini bırakmayacaktır. Olaya Gökçe’nin de dahil olmasıyla bir plan yaparlar. O yıllarda yaşayan bir çiftmiş gibi kuyumcuya tekrar giderler… Tüm bu yaşananlar sırasında Demir ve Gökçe aşkı iyice alevlenir. Kaan ise Gökçe’ye kendini affettirmenin yolunu aramaktadır. İşler Kaan için daha da kötü gider. Gökçe’nin önünde Demir’le kavganın eşiğinden döner. Bu, Gökçe’nin iyice Kaan’dan uzaklaşmasına yol açar. Kaan’ın, Pelin’le tanışması, onu bir yol ayrımına sokacaktır.

Kolay yoldan para bulmanın peşine düşen Bartu’nun aklına yeni bir fikir gelir. Ailesinin de evde olmamasıyla birlikte odasını kiraya verir. Ailenin zamansız eve geri dönmesiyle işler çok karışır.

You must be logged in to post a comment Login