Hekimoğlu dizisi konusu nedir oyuncuları kimler? Timuçin Esen ve Okan Yalabık hangi rolde?

Hekimoğlu (M.D. House uyarlaması) dizisi konusu nedir? Kanal D’nin yeni hastane dizisi Hekimoğlu ne zaman başlıyor? Timuçin Esen ve Okan Yalabık’ın başrollerde oynadığı Hekimoğlu dizisi oyuncuları kimler? Hekimoğlu 1. bölüm fragmanı ve fotoğrafları yayınlandı. Timuçin Esen Dr. House rolünü canlandıracak. İşte Hekimoğlu dizisi hakkında tüm haberler…

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Kanal D’nin yeni hastane dizisi Hekimoğlu’nun yayın tarihi açıklandı. Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı dizinin senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt, yönetmenliğini ise Hülya Gezer yapıyor. Dizinin yapımcılığını bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor. Hekimoğlu dizisi ilk bölümüyle 17 Aralık Salı akşamı Kanal D’de olacak.

HEKİMOĞLU 1. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

HEKİMOĞLU GENEL KONUSU

Dizide, Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen) enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktordur. Asosyal, huysuz, ukala ama aynı zamanda zekâsıyla hayranlık uyandıran bir doktor olan Hekimoğlu, hem otorite karşıtı hem de sorun giderici ve kurtarıcıdır.
HEKİMOĞLU 1. BÖLÜM FRAGMANI

Amerika’da NBC Universal şirketi tarafından hayata geçirilen, iki Altın Küre ödüllü House M.D’nin Türkiye uyarlaması Hekimoğlu, yakında Kanal D’de!

Hekimoğlu tıbbı tanı departmanı başkanıdır. Ekibinde bir çok doktor vardır. Hekimoğlu başarılı bir doktor olmasına rağmen hastane kurallarını ve yasaları çok takmaz. Bu umarsamaz tavrı sürekli başına iş açar. Bu nedenle de çalıştığı hastanelerde çok tutunamaz.

Doktor Hekimoğlu karizmatik bir doktordur. Aslında başarılı bir doktor olan Hekimoğlu fazla risk alan bir doktordur ve işinden kovulur. Diğer hastaneler ise Hekimoğlunu işe almazlar . Doktor Hekimoğlu asosyal ve zeki bir adamdır çoğu zaman huysuz ve duygusuz olsa da tam bir ukaladır.

O, biraz gıcık… Fazlasıyla huysuz ve aksi. Ayrıca bencilliğe övünen bir ağrı kesici bağımlısı. Ama işinin ehli bir doktor, tanı koymayı ustası, hatta bir deha. Sağ bacağındaki aksalık nedeniyle, koltuk değneği kullanması bile karizmasını zedelemiyor, bilakis puanını artırıyor.

ok zeki, çözemeyeceği hasta vakası hemen hemen yok gibi. Ama bir yandan hastaları iyi ederken, diğer yandan ekibinde beraber çalıştığı uzman doktorların psikolojilerini allak bullak etmekten de hiç çekinmiyor. Öyle ki onların özel hayatlarına karışacak kadar da küstah. Ama sayılı gönül ilişkisinde de çuvallamaktan öteye geçemiyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Hekimoğlu dizisi konusu nedir oyuncuları kimler? Timuçin Esen ve Okan Yalabık hangi rolde?

x