Survivor bitti herkes Merve Aydın’ı aradı!

Survivor yarışmacılarından Merve Aydın, Google’ın en çok aranan isimlerinden biri oldu. Fiyatının 90 bin doları bulduğu iddiaları üzerine vatandaş her yerde gergedan böceği aramaya başlayınca Google’da da yoğun olarak bu böcek aranmaya başladı. İşte gergedan böceği başta olmak üzere Google’ın en çok arananları…

MERVE AYDIN’DAN ANIL’LA AŞK İDDİALARINA İLGİNÇ YANIT-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Gergedan böceği

İlk olarak Bursa’nın İznik İlçesi’nde bulunan ve haberlere konu olan Gergedan böceği furyası büyüyor. Böceğin yurt dışında özellikle uzak doğuda 90 bin dolara kadar fiyata ulaşabildiği yönündeki iddialarına ardından hemen her gün yurdun dört bir yanından gergedan böceği haberleri gelmeye başladı. Uzmanlar Gergedan böceğinin Türkiye’nin her yerinde görülebileceğini söylerken 90 bin dolara satılıyor iddialarının da gerçeği yansıtmadığını vurguluyor. Zengin olma hayaliyle dünyanın en güçlü böceği olarak nitelendirilen gergedan böceği (Oryctes Nasicornis) yakalayanlara Iğdır Orman ve Su İşleri Müdürlüğü tarafından para cezası kesileceği bildirildi.

SURVİVOR’DAN NORMAL HAYATA DÖNDÜLER-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Merve Aydın

Son 10 yılın en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star’ın Kuzey Kıbrıs’taki müthiş finalinde Turabi ile beraber finalist olan ve Survivor’daki ağlak halleriyle akıllara kazınan Merve Aydın şimdilerde evinin keyfini çıkarıyor. turabi-merve-aydın-survivor

Kemal Sunal

Ölüm yıl dönümü nedeniyle Kemal Sunal yurt genelinde anıldı

Özge Ertöz

Adı sürekli Serenay Sarıkaya ile anılan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un voleybolcu Özge Ertöz ile birlikte olduğu yönünde çıkan haberler Ertöz’ün kısa sürede Google’ın çok arananlar listesine girmesini sağladı.

Aziz Nesin

Zübük, Gol Kralı, Vatan Sağolsun, Toros Canavarı… Yazdığı her öykü, her roman sanki Türkiye’nin bir fotoğrafı. Evet Aziz Nesin’den bahsediyoruz. Bugün Aziz Nesin olmadan geçen 20. yılı geride bıraktık.

iOS 8.4, Apple Music

Apple, geçtiğimiz günlerde düzenlediği WWDC etkinliğinde, Apple Music hizmetini tanıtmıştı. Bu hizmeti de içeren yeni iOS güncellemesi iOS 8.4 30 Haziran akşamı yayınlandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor bitti herkes Merve Aydın’ı aradı!

x