baby sensory

Hizmetçiler dizisi konusu ve oyuncuları! Hizmetçiler Kanal D’de ne zaman başlıyor?

30 Ocak 2020 Perşembe, 00:15

Kanal D’nin yeni dizisi Hizmetçiler’in oyuncu kadrosu belli oldu.Hizmetçiler dizisi konusu nedir? Ne zaman başlıyor? İşte Hizmetçiler dizisi yayın tarihi. Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in başrollerinde oynadığı Hizmetçiler hakkında tüm bilgiler haberimizde…

HİZMETÇİLER NE ZAMAN BAŞLIYOR?

İlk defa Meksika’da “Ellas son La Alegria Del Hogar” adıyla yayınlanmış olan ve ekrana geldiği dönemde reyting rekorları kıran dram-entrika türündeki dizi Türkiye’de “Hizmetçiler” adıyla çok yakında Kanal D’de!

HİZMETÇİLER DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yapımcılığını Fabrika Yapım, Öner Arslanel, proje tasarımını Ali Leskay’ın üstlendiği Hizmetçiler’in yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor. Aynı format Amerika’da da Devious Maid’s adı ile yayınlanmış ve büyük yankı uyandırmıştı.

Başrollerinde Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir’in rol aldığı Hizmetçiler, İstanbul’da lüks bir sitede çalışan birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkileri ve bu ilişki ağıyla çevrelenmiş gizemli olayları konu alıyor.

Senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alp Özgen’in kaleme aldığı Hizmetçiler, yakında Kanal D’de…

You must be logged in to post a comment Login