Hollanda polisi gazeteci Erhan Çelik’e de saldırdı!

TRT 1 Ana Haber sunucu gazeteci Erhan Çelik Hollanda polisinin yerdeki bir kişiye sert müdahalesini engellemeye çalışırken güvenlik güçlerinin saldırısına uğradı.

Hollanda polisi, Türkiye’nin Rotterdam Başkonsolosluğu önünde Bakan Fatma Betül Sayan Kaya’ya destek vermek için toplanan Türk vatandaşlarına sert müdahalede bulundu.

Hollanda’nın Bakan Fatma Betül Sayan Kaya’ya yaptığı skandal muamelenin ardından yapılan protesto gösterilerinde Hollanda polisinin yaptığı müdahale pes dedirtirtti. TRT Ana haber sunucusu Erhan Çelik, Rotterdam’da köpeklerin ısırdığı genci polislerin elinden kurtarmaya çalışırken o da polislerin sert müdahalesine maruz kaldı.

GAZETECİ ERHAN ÇELİK’E SALDIRI
Hollanda polisi tarafından yerdeki bir kişiye yapılan köpekle saldırı karşısında gazeteci Erhan Çelik müdahale etmek istedi. Ancak Çelik polisin sert müdahalesiyle karşılaştı. Çelik’in itildiği ve zorla uzaklaştırıldığı o anlar kameralara yansıdı.

Gazeteci Erhan Çelik bu skandal görüntüleri “O çocuğu bize vermediler… Köpeğin ısırığıyla alıp, polis karakoluna götürdüler… Çok ağladı, acısını ağzına teptiler.” sözleriyle paylaştı.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Hollanda polisi gazeteci Erhan Çelik’e de saldırdı!

x