Homeland 6. Sezon ne zaman yayınlanacak?

03 Ocak 2016 Pazar, 17:13

Homeland 6. Sezon hangi tarihte yayınlanacak? Homeland 6. Sezon yayın günü ne zaman? Homeland 6. Sezon yayın tarihi ne zaman? Homeland 2016 ne zaman?

HOMELAND DİZİSİNİ OYUNA GETİRDİLER / HABER İÇİN TIKLAYIN

Yönetmen koltuğunda Dexter dizisinin yönetmeni olan Michael Cuesta’nın oturduğu Homeland dizisi ABD izleyicileri arasında oldukça sevilen bir dizi olmayı başardı.

HOMELAND1

ShowTime kanalında izleyicilerle buluşan sevilen dizi, politik bir CIA drama dizisi olan Homeland’ın takipçileri dizinin 6. Sezonunun ne zaman çıkacağını merakla bekliyor.

HOMELAND DİZİSİNDE BİR TÜRK  / HABER İÇİN TIKLAYIN

ABD yapımı olan Homeland dizisinin konusu kısaca bahsetmek gerekirse. Manik deprosyan hastası olan Carrie Mathison adındaki CIA ajanının hikayesini canlandırıyor.

Mandy Patinkin as Saul Berenson, Rupert Friend as Peter Quinn and Claire Danes as Carrie Mathison in Homeland (Season 5, PR Art). - Photo:  Jim Fiscus/SHOWTIME - Photo ID:  HOMELAND_S5PRArt_04.R

Carrie, 8 yılı aşkın bir süredir kayıp olduğu için öldüğü düşünülen Nicholas Brody adında bir Birleşik Devletler askerinin kurtarılması için verilen istihbarat bilgisinin aslında bir tuzak olduğu ve bunun ABD topraklarında gerçekleştirilmeye hazırlanılan bir El-Kaide terör saldırısıyla bağlantılı olduğuna inanmaktadır.

89D_HOMELAND-tv2

Homeland 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Golden Globe ve Emmy ödülleri bulunan Claire Danes’ın başrolde yer aldığı Homeland dizisi 6. Sezon yayın tarihi 2016 Nisan ayı olacağı düşünülüyor.

You must be logged in to post a comment Login