e
sv

İbo Show konukları kimler? İbo Show 2. bölüm 21 Kasım Cumartesi ünlü konukları

İbo Sho’un 21 Kasım Cumartesi ekrana gelecek olan 2. bölümündeki ünlü konuklar belli oldu. İbrahim Tatlıses’i yıllar sonra ekrana döndüren İbo Show’a 2. bölümde Hülya Avşar, Demet Akba, Olgun Şimşek ve Kubat konuk olacak. İşte İbo Show 2. bölüm fragmanı ve sürprizleri.

Star’da yayınlanmaya başlayan ‘İbo Show’, ikinci bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana gelmeye başlayan ‘İbo Show’, bir yandan nostalji rüzgarı estirirken, bir yandan da unutulmaz bir gece yaşatacak. Programın Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm konukları ise; Hülya Avşar, Kubat, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek.

UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATACAKLAR!

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, tam anlamıyla nostalji rüzgarı yaşanacak. Kahkaha ve eğlencenin eksik olmayacağı yeni bölümde, unutulmaz dakikalar seyirciyi bekliyor.

Program konukları arasında yer alan; Hülya Avşar, Demet Akbağ, Kubat ve Olgun Şimşek unutulmaz bir geceye imza atacak.

YILLAR SONRA AYNI KADRO

İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Demet Akbağ ve Olgun Şimşek’in yıllar önce beraber çalıştığı ‘Mega Show’ kadrosu, yeniden bir araya geliyor… ‘Mega Show’, yıllar sonra aynı kadroyla ‘İbo Show’da buluşuyor ve unutulmaz anlara imza atıyor. İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar, ses getirecek düetlerle müzik ziyafeti yaşatırken, Olgun Şimşek’in taklitleri ise seyirciyi kahkahaya boğacak

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İbo Show konukları kimler? İbo Show 2. bölüm 21 Kasım Cumartesi ünlü konukları

x