İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Emre Kınay Yol Arkadaşım’da

BKM’nin, sonbaharı kahkahayla karşılayacak “Yol Arkadaşım” film ekibi, sette 19 Eylül Salı günü basın mensuplarını ağırladı. Filmin yönetmeni Bedran Güzel ve
oyuncular, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Emre Kınay, Eda Ece ve Aslı Bekiroğlu çekimlerin arasında tüm merak edilenleri eğlenceli bir sohbetle anlattı.
BKM Film yapımı Yol Arkadaşım filmi, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un mizah dolu yolculuğunu 27 Ekim 2017’de sinemalara taşıyacak!

YOL ARKADAŞIM FİLMİ KONUSU
Onur ( Oğuzhan Koç ) satış yapmaya, sunumunu bitirmeye, kız arkadaşınıntelefonlarını yanıtlamaya ve bayram yemeğine yetişmeye çalışırken, arabasına Şeref (
İbrahim Büyükak ) biner ve şahane bir “yol arkadaşlığı” başlar.

SEYİRCİMİZLE BİRLİKTE ÇOK GÜLECEĞİZ
Mikrofonu ilk alan, filmin hem senaristi hem de başrolleri Oğuzhan Koç’la paylaşan İbrahim Büyükak: “Yol filminin bu kadar zor olduğunu yazarken tahmin edememiştim.
İnanılmaz bir sıcakta, arabanın içinde bayağı zormuş ama çıkan malzemeleri izliyoruz, değiyor. Hep böyle film yazmak ve yapmak istiyordum. Bugüne kısmetmiş. Çok güzel oyuncularımız var, ustalarımız var. Hep beraber inşallah güzel film yaptık. Filmimize inanıyoruz, çok eğlenceli bir film yaptık, çok komik oldu. Ben inanıyorum, seyircimizle beraber çok güleceğimize inanıyorum” dedi.

Ardından filmde bir ilaç mümessilini canlandıran Oğuzhan Koç : “Aslında hepimizin hayalleri var, hayaller hayallediğiniz gibi gitmediğinde gerçeklerle karşılaşıyorsunuz, bu film de biraz gerçeklerle karşılaşan bir adamın hikayesini anlatıyor” dedi.

“YOL ARKADAŞIM”DA OĞUZHAN KOÇ VE EMRE KINAY DÜETİ
Oğuzhan Koç “Film için şarkı besteleyecek misiniz?” sorusunu şöyle yanıtladı: Filmdeçok güzel şarkılar var. Daha önce yazılmış fakat benim söyleyeceğim, diğer oyuncuların söyleyeceği şarkılar olacak. Emre Abi(Kınay)’yle de beraber söyleyeceğiz.. Emre Abi (Kınay) zaten halihazırda hepimizden daha çok sahne yapmış biri, konserlerini de biliyoruz. Çok iyi bir sesi var bence. Şarkı söylemeliydi, inşallah bu film vasıtasıyla biz de herkesle buluşturmuş oluruz” dedi.

İbrahim Büyükak ise: “Filmimizin içinde yol hikayesi olduğu için, arabamızda bir müzikçalarımız var, Oğuzhan var zaten. Çok güzel şarkılar olacak filmin içerisinde.
Beğenecekler diye düşünüyorum” dedi.

SENENİN EN GÜZEL KOMEDİ FİLMİ!
Basın mensupları Emre Kınay’a, filmde oynamak için kendisini nasıl ikna ettiklerisorulunca “Gerek kalmadı ki ben tavdım zaten. Bence bu senenin en güzel komedi filmi olacak, Gerçekten yılın en komik filmi geliyor. Çok eğleneceğimiz bir komedi,Bekliyoruz herkesi salonlara.

DAHA ŞİMDİDEN ÜÇÜNÜCÜSÜNÜ ÇEKMEK İSTİYORUZ!
İbrahim Büyükak,”Filmin ikincisi gelecek mi?” sorusuna verdiği yanıtla herkesikahkahaya boğdu. Büyükak: “Filmimize inanıyoruz, güveniyoruz. Çok eğlenceli bir filmyaptık. Filmin içerisinde görülsün diye detaylandırmıyorum ama eğlenceli filmyatığımıza inanıyorum. Seyircimiz inşallah izler beğenir, biz inanıyoruz filmimize.Biz direkt üçüncüsünü yapmak istiyoruz, o kadar eğlenceli geçti. Tabi ki ikincisiniyapmak isteriz” cümlelerini kurdu.

“HİÇ BU KADAR SİVRİ BİR ROL OYNAMAMIŞTIM”
Eda Ece ise filmde rol almaktan duyduğu mutluluğu şu cümlelerle anlattı: “Çok güzelbir senaryo yazmış İbo (İbrahim Büyükak). Ben de çok eğlenceli ve güzel buldum.
Teşekkür ediyorum beni tercih ettiğiniz için. Karakter biraz çılgın, hiç bu kadarsivri bir kızı oynamamıştım”.

YOL ARKADAŞIM

Vizyon Tarihi: 27 Ekim

Yapımcı: BKM

Yönetmen: Bedran Güzel

Senaryo: İbrahim Büyükak

Oyuncular: İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Emre Kınay, Eda Ece ve Aslı Bekiroğlu

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Emre Kınay Yol Arkadaşım’da

x