e
sv

İbrahim Tatlıses’ten flaş Nihat Doğan açıklaması

İdo Tatlıses, Özgecan Aslan cinayetine tepki için siyah giyindi. Oğlunun fotoğrafını paylaşan İbrahim Tatlıses, Nihat Doğan’ı isim vermeden eleştirdi.

Sosyal medyada başlatılan “Özgecan için siyah giyin” çağrısına son destek İdo Tatlıses’ten geldi.

EBRU GÜNDEŞ’TEN ÖZGECAN İÇİN AĞLATAN MEKTUP-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

İnstagram’dan bir fotoğraf paylaşan İdo, “Bugün siyah giyiniyoruz.. ÖzgeCan ‘a yapılanlardan dolayı erkekliğimden utanıyorum” notunu düştü.Öte yandan İbrahim Tatlıses de oğlu İdo’nun fotoğrafını cinayet sonrası attığı tweet ile tepki toplayan Nihat Doğan’a gönderme yaparak paylaştı:

“Birisi tepkisini böyle gösteriyor birisi de, KADIN mini etek giyerse tecavüz edilir diyor… Gelde bu zihniyet sahibi insanlarla bu güzelim DÜNYAYI PAYLAŞ…!!!” notunu düştü.

BU TARZ BENİM’İN YILDIZINDAN TEPKİ ÇEKEN ÖZGECAN PAYLAŞIMI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Nihat Doğan, Özgecan cinayeti ardından ‘Sizde mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın’ tweetini atmıştı. Şarkıcı gelen tepkiler üzerine mesajını silmişti.

ibo1

İBO ‘VELİAHTIM NİHAT’ DEMİŞTİ

İbrahim Tatlıses, yıllar önce Nihat Doğan’ı veliahtı ilan etmişti. Ünlü sanatçı bir süre sonra Nihat Doğan’ı neden veliahtı ilan ettiğini şöyle açıklamıştı: “Başka şeyler olmadı. Benim çok değerli, bana canını verecek bir arkadaşım var ve ben onun hatırı için o sözleri söyledim, ama sana söylediğim her şey harfiyen doğruydu.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İbrahim Tatlıses’ten flaş Nihat Doğan açıklaması

x