İçerde dizisi 1. bölüm final sahnesiyle herkesi şaşırttı

İçerde dizisi sosyal medyayı salladı

19 Eylül 2016 Pazartesi, 22:35

Show TV’nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi İçerde ilk bölümüyle sosyal meydayı salladı.

İÇERDE OYUNCULARINDAN İLK BÖLÜM KUTLAMASI

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay ve Mustafa Uğurlu’nun başrollerini paylaştığı İçerde dizisi Pazartesi akşamı 1. bölümüyle ekrana geldi. Sarp ve Umut isimli birbirinden habersiz polis olan iki kardeşin hikayesini anlatan dizi ilk bölümüyle sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İÇERDE DİZİSİNDE KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR? İŞTE AYRINTILAR

İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy’un hapishanedeki dövüş sahnesi izleyecilerin büyük ilgisini çekerken, final sahnesi ise herkesi şaşırttı. İçerde’nin yönetmenliğini; Ezel, Son ve Karadayı gibi unutulmaz yapımların yönetmeni olan Uluç Bayraktar üstlenirken dizinin senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

Sezonun beklenen dizisi “İçerde”, sürükleyici hikâyesi ve iddialı oyuncu kadrosuyla bu akşam izleyiciyle buluştu. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin iki kardeşi canlandırdıkları dizi ilk bölümüyle adeta sosyal medyayı salladı. SHOW TV’nin yeni dizisi Twitter’da en çok konuşulanlar arasında yer aldı. #içerde etiketi altında binlerce yorum yapıldı.

İÇERDE DİZİSİ 1. BÖLÜM SON SAHNE – İÇERDE MİSİN?

İÇERDE DİZİSİ 1. BÖLÜM SARP HAPİSHANE DÖVÜŞ SAHNESİ

‘İÇERDE’NİN KONUSU

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler gibi birbirinden iddialı isimleri bir araya getiren dizi, iki kardeşin birbirini bulma hikâyesini konu alıyor.

Polis Akademisi’nin birincisi Sarp Yılmaz (Çağatay Ulusoy), mezuniyetine bir hafta kala babasının karanlık geçmişiyle yüzleşir. Yapmaması gereken bir şey yapar ve hayatı altüst olur. Akademiden mezun olan Komiser Mert Karadağ (Aras Bulut İynemli) ise Organize Şube’de görevine başlar ve karşısında düşman olarak dönem arkadaşı Sarp Yılmaz’ı bulur…

You must be logged in to post a comment Login