İçerde dizisi 2. bölüm final sahnesi Sarp kendini vurdu

27 Eylül 2016 Salı, 01:50

İçerde dizisi 2. bölüm son sahnede Sarp’ın Mert’i kurtarmak için kendini vurduğu sahne olay oldu.

İÇERDE DİZİSİ 2. BÖLÜMDE SARP’A GÜVEN TESTİ SAHNESİ-VİDEO

İÇERDE DİZİSİNDE KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR? İŞTE AYRINTILAR

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu’nun başrollerde oynadığı İçerde dizisine yeni bölümde Rıza Kocaoğlu da katıldı. Mafya babası Celal’in sağ kolu Davut rolüyle diziye katılan Rıza Kocaoğlu, Ezel dizisinde canlandırdığı Temmuz karakterine benzer bir rolle seyirci karşısına çıktı.

Dizide Sarp, kardeşinin yerini bulabilmek için Celal’in peşinde olduğu Ömer’i kurtarmak istedi. Ancak son sahnelerde Davut, kaçırdığı Ömer’i öldürdü, baygın halde olan polis Mert’i öldürmek üzereyken Sarp yetişti. Sarp, bir polisi öldürmek istemediği için kendini vurarak Mert’i kurtardı. İşte diziye damga vuran final sahnesi

İÇERDE 2. BÖLÜM SON SAHNE-SARP KENDİNİ VURUYOR

İÇERDE 2. BÖLÜM – ERKİN KORAY TEK BAŞINA ŞARKILI SAHNE

İÇERDE 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İçerde”nin 2. bölümünde; Öldü zannettiği kardeşinin yaşadığına dair bir ipucu yakalayan Sarp kontrolünü kaybeder. Yusuf Müdür’le kurdukları plandan vazgeçme noktasına gelmiştir. Ya köstebek olarak kardeşinin izini sürüp onu bulmaya çalışacaktır ya da öfkesine mağlup olup kardeşini kaçıran Kebapçı Celal’le yüzleşecektir. Öte yandan Mert, annesi olduğunu bilmediği Füsun’la ve Eylem’le giderek tehlikeli bir şekilde yakınlaşmaya başlar. Polisin içindeki Mert’le, mafyanın içindeki Sarp’ın sırları giderek açığa çıkma noktasına gelir.
Polis Akademisi’nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert’dir.

You must be logged in to post a comment Login