İçerde dizisi 2. bölümde neler olacak?

İşte ilk bölümde yayınlanmayan o sahne

23 Eylül 2016 Cuma, 14:07

İÇERDE DİZİSİNDE RAMİZ DAYI VE EZEL SAHNESİ

Show TV’nin Ay Yapım imzalı,  güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin ikinci bölüm yeni tanıtım yayınlandı.

İÇERDE OYUNCULARINDAN DİZİ KUTLAMASI

Geçtiğimiz Pazartesi ekrana gelen “İçerde”nin ilk bölümünde; Sarp’ın (Çağatay Ulusoy) Polis Akademisi’nin mezuniyet törenini bastığı sahneyle açıldı.  Akademiden birincilikle mezun olmak üzereyken babasının mafyanın önde gelen ismi Celal’in (Çetin Tekindor) tetikçisi olması nedeniyle polislikten atılan Sarp, kendisini suçlayan Organize Şube Müdürü Yusuf ile sert bir kavgadan sonra emniyetle yollarını ayırdı.

İÇERDE 2. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Akademiden dönem arkadaşı Mert ise (Aras Bulut İynemli) Organize Şube’de komiser olarak göreve başladı. Yusuf’a düşmanlığıyla Celal’in adamı olmaya karar veren Sarp’ın ve Mert’in gerçek amaçları final sahnesinde ortaya çıktı. Sarp’ın aslında Yusuf’un, Mert’in ise mafya babası Celal’in muhbiri olması ekran başındakileri ters köşeye yatırdı. İki tarafın da kendi aralarında birbirlerine
“İçerde misin” sorusunu yönelttiği sürpriz final sosyal medyada büyük alkış topladı.

İÇERDE DİZİSİ 1. BÖLÜM YAYINLANMAYAN SAHNE

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, nefes kesecek yeni bölümü ile Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de.

You must be logged in to post a comment Login