İçerde dizisi ekibi karda mahsur kaldı

Show TV’nin fenomen dizisi İçerde’nin çekim ekibi ve oyuncuları, çekim için gittikleri Belgrad Ormanları’nda mahsur kaldı.

Çekimler için Belgrad ormanına giden İçerde dizisi ekibi, İstanbul’u etkisi altına alan kardan nasibini aldı. Belgrad Ormanı’nda mahsur kalan dizi ekibi saatler sonra kurtarıldı.

Dizide Coşkun karakterine hayat veren Nebil Sayın, ekibin yaşadığı zorluğu facebook hesabından duyurdu.  Kurtarma ekibi AKUT da resmi Twitter sayfasından mahsur kalan ekip ile irtibat halinde olduklarını duyurdu.

Oyuncu Nebil Sayın sayfasına “80 kişi 20 araç 8 saattir Belgrad Ormanı’nda mahsuruz. Araçlar kara saplandı, yakıtımız bitiyor.” notunu düştü. Sayın son durumu ise “Arkdaşlar şuan AKUT, itfaiye vs ellerinden geleni yapıyorlar. Dolayısıyla artık onları aramanın anlamı yok. Fakat bize ulaşamıyorlar. Beklemedeyiz, haber vereceğim” sözleriyle anlattı.

AY YAPIM’DAN AÇIKLAMA

İçerde’nin yapım şirketi olan Ay Yapım ise yaptığı yazılı açıklama ile ekibin kurtulduğunu duyurdu.

“Ağır hava muhalefeti nedeniyle ekibimizin yaşadığı ulaşım problemi Belediye, Jandarma ve Valiliğin yardımlarıyla çözüme ulaşmıştır. İlgilenen herkese teşekkür ederiz.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İçerde dizisi ekibi karda mahsur kaldı

x