İçerde dizisinde Ezel ve Ramiz Dayı sahnesi olay oldu

İçerde’nin mekan basma sahnesinde Ramiz Dayı ve Ezel’e böyle selam çakıldı!

19 Eylül 2016 Pazartesi, 23:55

İçerde dizisi 1. bölümde Ezel dizisi ve efsane Ramiz Dayı karakterine selam çakılan mekan basma sahnesi dikkatleri çekti.

İÇERDE OYUNCULARINDAN İLK BÖLÜM KUTLAMASI

Ay Yapım’ın yeni dizisi İçerde’nin ilk bölümündeki çarpıcı sahneler izleyecilerin beğenisini kazandı.

İÇERDE DİZİSİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

Show TV’de ilk bölümüyle ekrana gelen, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Uğurlu’nun başrollerini oynadığı İçerde’deki mekan basma sahnesi unutulmaz dizi Ezel’i hatırlattı.

İÇERDE DİZİSİNDE KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR? İŞTE AYRINTILAR

Ezel, Son ve Karadayı gibi unutulmaz dizilerin yönetmenliğini yapan Uluç Bayraktar’ın yönettiği İçerde dizisinde, Ömer mafya babası kebapçı Celal’in mekanını basıyor. Usta oyuncu Çetin Tekindor’un canlandırdığı Celal karakteri ise Ezel dizisindeki efsane Ramiz Dayı sahnelerinde olduğu gibi ters köşe yapıyor! Celal karakteri dizide, unutulmaz oyuncu Tuncel Kurtiz’in canlandırdığı Ramiz Dayı’yla özdeşleşen ‘Yeğen’ sözünü de kullanarak, Ezel’e selam çakıyor! İçerde dizisindeki bu sahne herkese Ezel’deki o unutulmaz sahneleri hatırlattı.

İÇERDE DİZİSİ EZEL VE RAMİZ DAYI SAHNESİ

İÇERDE DİZİSİ 1. BÖLÜM SON SAHNE – İÇERDE MİSİN?

İÇERDE DİZİSİ 1. BÖLÜM SARP HAPİSHANE DÖVÜŞ SAHNESİ

İçerde’nin yönetmenliğini; Ezel, Son ve Karadayı gibi unutulmaz yapımların yönetmeni olan Uluç Bayraktar üstlenirken dizinin senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.
SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU!
Bu akşam ilk bölümü ile ekrana gelen İçerde sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter’da TT olan dizi saatlerce Türkiye gündeminde üst sıralarda yerini aldı.

Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy)  ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olur. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert’tir.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, yeni bölümü ile 26 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de.

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login