İçerde dizisinde kim hangi rolde oynuyor?

İşte merakla beklenen İçerde dizisinin rolleri ve detayları

06 Eylül 2016 Salı, 16:04

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Uğurlu’nun başrollerini paylaştığı İçerde dizisinin rolleri ve detayları belli oldu.

İÇERDE DİZİSİNDEN İLK FOTOĞRAFLAR

Show TV’nin yeni sezondaki en iddialı yapımı olan Ay Yapım imzalı İçerde dizisi, 19 Eylül Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlarda olacak. Peki İçerde dizisininde kim hangi rolde oynuyor? İşte İçerde dizisindeki oyuncular ve rolleri:

Saçlarını kısaltan ve kirli sakal bırakan Çağatay Ulusoy, dizide Polis Akademisi’nde okuyan Sarp karakterine hayat verecek. Güçlü ve gözü kara bir polisi canlandıracak olan oyuncu, rolün gerçekçi olması için çekimlere dövüş sporları ve silah kullanma dersleri alarak hazırlandı. İçerde'de Polis Akademisi'nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır.

Saçlarını kısaltan ve kirli sakal bırakan Çağatay Ulusoy, dizide Polis Akademisi’nde okuyan Sarp karakterine hayat verecek. Güçlü ve gözü kara bir polisi canlandıracak olan oyuncu, rolün gerçekçi olması için çekimlere dövüş sporları ve silah kullanma dersleri alarak hazırlandı.
İçerde’de Polis Akademisi’nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar.
Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır.

Aras Bulut İynemli, dizide Polis Akademisi'ni ikincilikle bitiren genç komiser Umut rolüne hayat verecek. 'Umut', daha sonraki adıyla 'Mete'de aynı okuldadır.Çocukken kaçırılan ve mendil sattırılan 'Umut' yani 'Mete' hayatına giren küçük bir kızın yani Bensu Soral'ın oynadığı Melek sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis Akademisi'ne girmiştir.Kardeş olduklarından habersiz çekişme halinde olduğu 'Sarp'tan yani Çağatay Ulusoy'dan sonra o da aynı okulu ikincilikle tamamlıyor.

Aras Bulut İynemli, dizide Polis Akademisi’ni ikincilikle bitiren genç komiser Umut rolüne hayat verecek. ‘Umut’, daha sonraki adıyla ‘Mete’de aynı okuldadır.Çocukken kaçırılan ve mendil sattırılan ‘Umut’ yani ‘Mete’ hayatına giren küçük bir kızın yani Bensu Soral’ın oynadığı Melek sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve Polis Akademisi’ne girmiştir.Kardeş olduklarından habersiz çekişme halinde olduğu ‘Sarp’tan yani Çağatay Ulusoy’dan sonra o da aynı okulu ikincilikle tamamlıyor.

 Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.


Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır.
Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar.
Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

İçerde dizisinde usta oyuncu Çetin Tekindor mafya babası Celal'i canlandıracak.

İçerde dizisinde usta oyuncu Çetin Tekindor mafya babası Celal’i canlandıracak.

içerde-bensu-soral

Bensu Soral, Celal’in avukat olan manevi kızı Melek’e hayat verecek.

Usta oyuncu Mustafa Uğurlu ise Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf'u canlandıracak.

Usta oyuncu Mustafa Uğurlu ise Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf’u canlandıracak.

Daha önce Kara Para Aşk ve Hayat Mucizelere Gebe dizilerinde izlediğimiz Damla Cobay ise İçerde dizisinde gazeteci Eylem'i oynayacak.

Daha önce Kara Para Aşk ve Hayat Mucizelere Gebe dizilerinde izlediğimiz Damla Cobay ise İçerde dizisinde gazeteci Eylem’i oynayacak.

Sarp'ın (Çağatay Ulusoy) annesi Füsun karakterini ise Nihal Koldaş canlandıracak.

Sarp’ın (Çağatay Ulusoy) annesi Füsun karakterini ise Nihal Koldaş canlandıracak.

 

 İçerde dizisi Sarp ve Umut isimli iki kardeşin hikayesini konu alıyor.  Kardeş olduklarından habersiz Polis Akademisi’nden mezun olmakta olan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert’in (Aras Bulut İynemli) farklı mücadelelerini konu alan İçerde, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezonda ekranlarda fırtınalar estirecek.

İçerde’de Polis Akademisi’nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar.  Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır.  Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

You must be logged in to post a comment Login