İçerde’de Kudret Sönmez Tek karakterini Uğur Yücel oynayacak

İçerde dizisinde merakla beklenen Kudret Sönmez Tek rolünü ünlü oyuncu Uğur Yücel oynayacak.

Show TV’nin fenomen dizisi İçerde’de gizemli karakter Kudret Sönmez Tek’i kimin oynayacağı uzun süredir merak konusuydu. İlk önce usta oyuncu Şener Şen’in adı Kudret Sönmez Tek için geçti ancak bu rolü Uğur Yücel’in canlandıracağı kesinleşti.

Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı , Uluç Bayraktar’ın yönettiği ve başrollerinde  Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu ve Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisinde, Kudret Sönmez Tek rolünü Uğur Yücel oynayacak. Usta oyuncu Uğur Yücel son olarak Fox ekranlarında yayınlanan ancak ekran ömrü kısa süren Familya dizisinde başrol oynamıştı. Uğur Yücel’in yer aldığı İçerde dizisinden yeni görüntüler de yayınlandı.

BEN KUDRET SÖNMEZ TEK. İNADINA ÖLMEDİM!
“İçerde”nin Pazartesi günü ekrana gelen 23. bölümünde Handan’ın patronu Kudret ile telefonda konuşurken Mert’in onu duyduğu anlarda “Celal Duman hala size çalıştığımı bilmiyor, bunu duyunca şaşkınlıktan küçük dilini yutacak” dediği anlar akıllarda kalmıştı.

Merakla beklenen tanıtımda Kudret’in “Nermin’in öldüğü gün bende sıktım kafama. Sandım ki mis kokulu bahçelerde güzelimle yeniden buluşacağız. Yıllar var soruyorum kendime dost kimdi, kardeş kimdi, sevdiğin kadın kimdi? Bazen diyorum hepsini unutsam, keşke unutsam. Ağzımda hiç geçmeyen bir kan tadı burnumda ispirto kokusu… Ben Kudret Sönmez Tek. İnadına ölmedim.” dediği sahne büyük yankı uyandırdı.

İÇERDE 24. BÖLÜM FRAGMANI

İçerde’nin 24. bölüm fragmanı da yayınlandı. en çok sorulan soru ise ‘Kudret Sönmez Tek kim?’ oldu. İlerleyen bölümlerde diziye katılacak olan bu karakteri kimin canlandıracağı ise diğer bir merak konusu oldu.  Dizide Handan’ın (Tuba Ünsal) patronun Kudret Sönmez Tek olduğunu söylemesi heyecan yarattı. Celal’in düşmanı olan karakteri kimin canlandıracağı sosyal medyada büyük merak konusu oldu.  Kudret Sönmez Tek’i canlandıracak olan oyuncu önümüzdeki bölümlerde ortaya çıkacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İçerde’de Kudret Sönmez Tek karakterini Uğur Yücel oynayacak

x