İçerde dizisinde Uğur Yücel heyecanı..Kudret Sönmez Tek ortaya çıkıyor

Ekranların fenomen dizisi İçerde’nin yıldız kadrosuna usta oyuncu Uğur Yücel’in dahil olması heyecanı doruğa taşıdı. Dizide Yücel, Celal’le geçmişte husumet yaşayan Kudret Sönmez Tek karakterini canlandıracak.

İçerde’nin hayranları iki usta oyuncu Çetin Tekindor ve Uğur Yücel’i karşılıklı izlemek için gün sayıyor. İçerde”nin 24. bölümünde; Handan, Sarp’ın Tahsin’i vurduğunu gözleriyle görür ve
artık Celal’le iş yapacakları kesinleşmiş olur. Sarp ve Yusuf için bu iş çok önemlidir.

Çünkü Handan ve Celal’in yapacağı sevkiyatın yerini öğrenip polis baskınıyla her ikisini de tutuklayabileceklerini düşünürler. Mert için çember daralıyordur. Celal’in muhbiri olduğu ortaya çıkmak üzeredir. Geçmişten gelen büyük bir düşman Celal’in planlarını alt üst edecektir.

Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin yayınlanacak yeni bölümünde Sarp ve Yusuf Müdür gizli buluşmalarını bu kez statta gerçekleştirecekler. Dizinin yeni bölümünde ikili, görüşmelerini BJK’nin stadı Vodafone Arena’da yapacaklar. Dizinin 6 Mart Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümüne Sarp; Yusuf Müdür’e, Celal ve Handan anlaşması ile ilgili gizli bilgileri statta aktaracak.

BJK Başkanı Fikret Orman İçerde ekibini ziyaret etti. Orman, statta yapılan çekimler arasında oyuncular ve teknik ekiple bir araya gelerek sohbet etti.

Dizinin yayınlanacak yeni bölümünde Yusuf Müdür’ün tüm şüphesini çeken ve sorguyu atlatamayan Mert için çember oldukça daralacak. Yusuf Müdür’ün yeni sınavına maruz kalacak olan Mert iyice köşeye sıkışacak. Acaba yeni bölümde Mert, kendisini aklamayı başarabilecek mi? İçerde’nin sürprizlerle dolu yeni bölümü 6 Mart Pazartesi günü saat 20:00’da Show TV’de ekrana gelecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İçerde dizisinde Uğur Yücel heyecanı..Kudret Sönmez Tek ortaya çıkıyor

x