baby sensory

İçerde’de finale 2 bölüm kaldı! İşte 38. bölüm fragmanı

10 Haziran 2017 Cumartesi, 01:21

2 bölüm sonra final yapacak olan İçerde dizisinin 38. bölümünden ilk fragman yayınlandı. İçerde’nin 38. bölüm fragmanında, Mert’in aslında Umut olduğunu öğrenen Eylem büyük şok yaşarken, Celal ise intikam yemini ediyor.

İÇERDE NASIL FİNAL YAPACAK? İŞTE İLGİNÇ İDDİALAR

İçerde’nin yeni fragmanında Celal’in “O Füsun çocuklarına doyamayacak, Umut’a ağız tadıyla sarılamayacak. Taş taş üstünde bırakmayacağız” diyerek intikam yemini ettiği tanıtım izleyenlerde merak uyandırdı.

İçerde”nin merakla beklenen finaline son 2 bölüm kaldı!
Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen “İçerde”nin 37. bölümünde, Kudret’in ölümüyle en büyük ezeli düşmanını ortadan kaldıran Celal, Sarp’tan intikamını almak üzere harekete geçti. Yılmaz Biraderler ise Celal’e karşı güçlerini birleştirdi.

Eylem’in kendisiyle ilgili yaptığı haberin internette yayılması Celal için bardağı taşıran son damla oldu. Bu olay, başta Eylem olmak üzere Sarp ve tüm sevdiklerini büyük tehlike altında bıraktı. Eylem ve annesinin tehlikede olduğunu anlayan Sarp, Davut’u yakaladı ama annesinin ısrarıyla gitmesine göz yumdu. Haluk, Feridun Müdür’le konuşup Sarp’ın polis olduğunu öğrendi. Bu sırada
hayatını ondan çalan Celal’in yanında oyun oynamak zorunda olan Mert, hayatının en zor sınavını verdi. Anne-oğlun 20 yıllık özlem gözyaşları, mutluluk gözyaşlarına dönüştü. Mert’in “Kavuştuk!” diye bağırdığı kavuşma anı, ekran başındakilerin kalbine işledi.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

You must be logged in to post a comment Login