İki Yalancı dizisi konusu ve oyuncuları

İki Yalancı dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in Kanal D’deki İki Yalancı dizisi hakkında yeni haberler

Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerde oynadığı İki Yalancı dizisinin yayın tarihi belli oldu.  İki Yalancı dizisi, 10 Temmuz Pazartesi akşamı 20.00’de Kanal D’de başlıyor.

Bodrum’da tanışıp yaz aşkı yaşayan Serhan ve Duygu’nun birbirine gerçekten aşık olmaya başlamasıyla birlikte söylenen yalanların ortaya çıkmasını konu alıyor. Çekimleri Bodrum’da devam eden dizi, Temmuz ayında Kanal D ekranlarında olacak.

Başrollerini Keremcem, Yağmur Tanrısevsin, Serhan Arslan, Hazal Şenel, Koray Erkök ve Tuna Arman’ın paylaştığı; yapımcılığını Tükenmez Kalem Film’in, yönetmenliğini Eda Teksöz’ün, senaristliğini ise Gani Müjde’nin üstlendiği İki Yalancı dizisi yaz aylarının en iddialı yapımlarından biri olmaya aday.

İKİ YALANCI DİZİSİ 1. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Senaryosunu Gani Müjde’nin yazdığı İki Yalancı dizisinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin, yalanlarla çıktıkları yolda gerçek iki sevgiliyi canlandıracak. İki Yalancı dizisi , Ramazan Bayramı’ndan sonra 10 Temmuz Pazartesi akşamı ilk bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak.

Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin, Kanal D’nin yeni dizisinde bir araya geldi. İki gencin imkansız aşkını konu alan ‘İki Yalancı’ adlı dizi, yakında seyirciyle buluşacak. 
İKİ YALANCI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yapımcılığını Tükenmezkalem’in, yönetmenliğini Eda Teksöz’ün üstlendiği “İki Yalancı”nın senaryosu Gani Müjde’nin imzasını taşıyor. Serhan Arslan, Hazal Şenel ve Koray Erkök’ün de rol aldığı dizinin çekimleri Bodrum’da başladı.

İKİ YALANCI DİZİSİ GENEL KONUSU
Zengin olma hayalinin peşinde
Sevgilisi tarafından terk edilen Serkan ile işinden atılan Duygu’nun yolları Bodrum’da kesişir. Kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili, gönüllerine düşecek sevdadan habersizdir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İki Yalancı dizisi konusu ve oyuncuları

x