baby sensory

İki Yalancı dizisi neden bitti ?

Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in dizisi İki Yalancı ne zaman final yapacak?

26 Ağustos 2017 Cumartesi, 02:49

Kanal D’nin yaz dizilerinden olan İki Yalancı erken final yaparak ekrana veda edecek. İki Yalancı dizisinin final tarihi de belli oldu.

Başrollerini Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin‘in paylaştığı dizi yeni sezonu göremeden yayından kaldırılıyor. Yapımcılığını Tükenmez Kalem Film’in, yönetmenliğini Eda Teksöz’ün, senaristliğini ise Gani Müjde’nin üstlendiği İki Yalancı dizisi, 9. bölümde ekrana veda ediyor.

Tükenmezkalem Film tarafından hazırlanan dizi, reytinglerde bir türlü kanalı zirveye yaklaştıramamıştı. Dizinin final yapacağı yapım şirketi tarafından duyuruldu. Bodrum ve İstanbul’da çekilen dizinin başlarken de 10 hafta yayınlanması, reytinglerde büyük bir başarı yakalanırsa ancak devam kararı alınması planlanıyordu. Ancak beklenen reyting başarısı elde edilemedi. Son olarak 7. bölümü yayınlanan dizi, 2 hafta sonra ekrana gelecek olan 9. bölümle final yapacak.

İşte Tükenmezkalem Film tarafından yapılan açıklama;

“Kanal D’de yayınlanan başrollerini Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in paylaştığı, yaz döneminin çok sevilen dizisi İki Yalancı yazın bitmesi ve yeni yayın döneminin başlaması nedeniyle 9. Bölüm itibariyle ekranlara veda ediyor.

Yaz boyunca defalarca birincilik alan ve son yayınlandığı bölüm ile de ABC1 kategorisinde gününün en çok izlenen dizisi olan İki Yalancı’da beraber çalıştığımız başta oyuncularımız olmak üzere, tüm ekip ve yöneticilerimize teşekkür ederiz.”

İKİ YALANCI DİZİSİ GENEL KONUSU
Zengin olma hayalinin peşinde
Sevgilisi tarafından terk edilen Serkan ile işinden atılan Duygu’nun yolları Bodrum’da kesişir. Kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili, gönüllerine düşecek sevdadan habersizdir.

You must be logged in to post a comment Login