İlişki Durumu Karışık dizisi Cumartesi başlıyor

03 Temmuz 2015 Cuma, 03:10

Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerinden  İlişki Durumu Karışık  4 Temmuz Cumartesi günü Show TV’de başlıyor!

“İlişki Durumu Karışık”ın ilk bölümünde; Evde kendi halinde hikaye yazmakta olan Ayşegül, arkadaşlarının yaptığı sürprizle kendini Yunanistan’da tatilde bulur. Arkadaşlarının finanse ettikleri bu tatilde tesadüfen ünlü dizi oyuncusu Can Tekin’le tanışan Ayşegül, kısa sürede işlerin hiç de sandığı gibi olmadığını anlayacaktır. Arkadaşlarının ona hazırladıkları asıl ‘sürpriz’ başkadır.
Apar topar İstanbul’a döndüğünde gerçeklerle yüzleşir: artık bir evi yoktur.  Sürprizler bununla da bitmez, Ayşegül’ün hayatı tekrar karşısına çıkan Can’la birlikte tamamen değişecektir.
İlişki-Durumu-Karışık-1
Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. Dizinin renkli oyuncu kadrosunda ise; Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe) ve Özlem Öçalmaz (Ece) rol alıyor.
İlişki Durumu: Karışık 1.Bölüm Fragmanı

You must be logged in to post a comment Login