İlişki Durumu Karışık ekrana sürprizlerle dönüyor

22 Ocak 2016 Cuma, 00:55

İlişki Durumu Karışık dizisinini 23 Ocak Cumartesi 27. bölümde neler olacak?

Geçen hafta yeni bölümü yayınlanmayan İlişki Durumu Karışık dizisi 23 Ocak Cumartesi akşamı yeni bölümüyle Show TV ekranlarında olacak.
İlişki Durumu Karışık’ın 27. bölümünde; Elif’in Can’a yazdığı mektup Can’ın parmaklarının arasındadır. Her şeyin ortaya çıkmasına ramak kalmışken Mediha, Can’ın mektubu okumasını engelleyebilecek midir? Mediha, Ayşegül’ün hafıza olayını çözebilmek adına Naci’yi devreye sokar. ilişki-durumu-karışık-27Ancak Naci’nin devreye girmesiyle işler bir anda arapsaçına döner. İsmail, Mediha ile Naci’nin yakınlığına başka anlamlar yükler. Can, her fırsat bulduğunda soluğu Ayşegül’ün yanında alırken Murat’ın eli kolu bağlıdır. Sabırla Ayşegül’ün hafızasının yerine gelmesini bekler. Mediha ve Elif’in ise Ayşegül’ün duyduklarını hatırlaması en son istedikleri şeydir.ilişki-durumu-karışık-27-1

Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği “İlişki Durumu: Karışık” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat) ve Eda Ece (Elif) rol alıyor. Bülent İşbilen’in yönettiği dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor. İlişki Durumu Karışık, aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği yeni bölümüyle 23 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Fragmanı

You must be logged in to post a comment Login