İlker Kaleli’den öpüşme yanıtı

Poyraz Karayel’e bir ödül daha

20 Aralık 2015 Pazar, 00:29

İlker Kaleli, sevgilisi Burçin Terzioğlu’yla başrolünü paylaştıkları ‘Poyraz Karayel’ dizisindeki öpüşme sahneleri için “Altı çizilecek bir durum değil” yorumunu yaptı

POYRAZ KARAYEL 37. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI/İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Haliç Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen ‘Yılın Enleri’ ödül töreni önceki akşam Kağıthane Kampüsü’nde yapıldı. Kanal D’nin dizisi ‘Poyraz Karayel’, 10 bin öğrencinin internet üzerinden verdiği oylarla üç ödüle birden layık görüldü. ‘Yılın En İyi Dizisi’ seçilen projenin başrol oyuncuları İlker Kaleli, ‘Yılın En İyi Erkek Oyuncusu’, Burçin Terzioğlu da ‘Yılın En İyi Kadın Oyuncusu’ oldu.

POYRAZ KARAYEL’E “SEVGİLİ DELİ KARDEŞLERİM…” DAMGA VURDU/İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İlker Kaleli, bir yıldır birlikte olduğu Burçin Terzioğlu’yla öpüşme sahneleriyle ilgili, “Bu sahnelerin reyting amacıyla yapıldığını düşünmüyorum. Aksiyonu, çıkmazları, kavuşamayan aşıkları olan, aile ilişkilerinin sorgulandığı bir hikaye…

Tabii ki içinde öpüşme sahnesi de, kavga etme sahnesi de olacak. Bu bizim işimizin bir parçası. Altı çizilecek bir durum değil” açıklamasını yaptı.

Kaleli, “Burçin Terzioğlu’yla evlilik ne zaman?” sorusuna, “Ne evlenmesi, yapmayın. Güzel giden bir ilişkimiz var. Özelimiz bize kalsın” yanıtını verdi.

You must be logged in to post a comment Login