İnadına Aşk dizisinde sürpriz ayrılık

İnadına Aşk’tan ayrılık haberini böyle duyurdu

01 Ocak 2016 Cuma, 23:10

İnadına Aşk dizisinden Cevahir Turan ayrıldı.

İNADINA AŞK’IN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ-İŞTE DETAYLAR

Fox TV’nin yaz aylarında başlayan ve başarısını yeni sezonda da devam ettiren sevilen dizisi İnadına Aşk’ın oyuncu kadrosundan bir ayrılık yaşandı.

İNADINA AŞK YILBAŞI ÖZEL BÖLÜM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Başrollerini Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Eren Vurdem, Nilay Duru, Cem Belevi, Taner Rumeli, Yeşim Dalgıçer ve Bilge Şen gibi isimlerin paylaştığı yapımda Ezgi karakterini canlandıran Cevahir Turan bu haftaki bölümle beraber diziden ayrıldı. Turan ayrılık haberini Instagram’dan duyurdu.

Cevahir Turan ayrılık haberini bu yazıyla duyurdu:

“Bir insan yeni yıla dair ne dileyebilir? Mutluluk, başarı, aşk, sağlık vs… Halbuki insan hatırlanmaya değecek anılar yaşamak istemelidir, öyle değil mi 🙂 çünkü bir sonraki yılda sahip olacağımız tek şey anılarımızdan başka birşey değildir. Nefes aldığımız sürece yaşadıklarımızı geride bırakmaya mecburuz, bari güzel olsun! Sizler de benim geçtiğimiz yılın en güzel anısı oldunuz. En en güzeli de hiç bir çıkar gözetmeden sevginizi hissettirdiniz. Bu nasıl güzel bir hediyedir, ne kadar teşekkür etsem azdır.. Son üç gündür bana ve yakınlarıma yüzlerce mesajlar geldi. Bunu açıklamak için bölümün yayınlanmasını beklemem gerekti. Ezgi kimseyi üzmek istemedi, kimsenin kalbini kırmak istemedi. Koşullar ve şartlardan dolayı gitmek zorunda kaldı.. Ezgi artık olmayacağı için ne olur sakın sakın üzülmeyin! İşte buna dayanamam. Ben burdayım, yine sizlerle beraber olacağım 🙂 Elbette başka isimlerle başka hikayelerde sevgilerimizi yine paylaşacağız 🙂 Yeni yılda hafızalarımıza unutulmayacak nice güzel anılar eklenmesi dileğiyle… Sizleri seviyorum, sımsıkı sarılıyorum :)”cevahir-turan-inadına-aşk

İnadına Aşk, yeni günü Çarşamba saat 20’de FOX’ta!

You must be logged in to post a comment Login