e
sv

İnadına Aşk dizisinden Yılbaşı sürprizi

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

FOX’un sevilen dizisi İnadına Aşk’tan yılbaşı sürprizi!

İNADINA AŞK YILBAŞI ÖZEL BÖLÜM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı akşamı FOX ekranlarında İnadına Aşk’ın yılbaşı için çekilmiş özel bölümü ekranlara gelecek.

 İNADINA AŞK DİZİSİNE YENİ OYUNCU / HABER İÇİN TIKLAYIN

Başrollerini Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Eren Vurdem, Nilay Duru, Cem Belevi, Cevahir Turan, Taner Rumeli, Yeşim Dalgıçer, Aras Aydın, İlay Erkök, Bilge Şen Ündüz ve Selim Gürata gibi isimlerin paylaştığı yapımın önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan özel bölümüne dizinin jenerik müziğini de seslendiren başarılı şarkıcı Gökhan Türkmen konuk olacak.

O SES TÜRKİYE’DE YARIŞACAK ÜNLÜ İSİMLER İÇİN TIKLAYIN

YILBAŞI AKŞAMI TV’DE NELER VAR? TV’DE YILBAŞI REHBERİ İÇİN TIKLAYIN

İnadına Aşk, yılbaşı özel bölümüyle Perşembe 20.00’de FOX’ta!

İNADINA AŞK 26. BÖLÜM KONUSU

Yalın, kardeşiyle annesini otele çağıran Defne’ye çok sinirlenir. Defne ise artık Yalın’ın bu hallerinden fena halde bayılmıştır. Aralarında çok büyük bir kavga çıkar. İkisi de bir daha birbirlerinin yüzünü görmemeye yemin ederler.

inadına ask1

Bakalım bu mümkün olabilecek midır? Yeşim ise, abisinin söyledikleri yüzünden şimdiye kadar yaşadığı şuursuz halden kurtulur. Annesini görünce herkesi unutmuş, bir hayalin peşine düşmüştür ama gerçek ailesini ihmal etmiştir. Şimdi bunu telafi edebilecek midir? Bu arada Ezgi’yle ilişkisini bitiren Deniz, Nehir’den bu dönemde kenüşü rüzgarlar estirirken,

inadına ask2

Barutçular’da yaklaşan bir fırtınadan bahsedilmektedir. Pembe Sultan Polat’ın düğüne çağrılması konusunda ısrarcıdır ama Çınar düğününü mahvedeceğine inandığı kardeşini kesinlikle istememektedir. Bakalım bu savaşı kim kazanacaktır? Kına gecesi geldiğinde, her iki aile de düğün vasıtasıyla kendi içlerindeki küsleri barıştırmanın derdine düşmüşlerdir. Peki düğün, arası bozuk iki kardeşi, birbirine gıcık olan iki kuzeni ve yıllardır ayrı olan bir anne oğulu bir araya getirebilecek midir?

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İnadına Aşk dizisinden Yılbaşı sürprizi

x