e
sv

İnadına Aşk finalinde neler olacak?

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

İşte İnadına Aşk dizisi nasıl bitecek işte cevabı… İnadına Aşk dizisi bu akşam yayınlanacak 32. bölümüyle final yapıyor.

Fox TV’de yaz dizisi olarak başlayan ve yeni sezonda da devam eden romantik komedi dizisi İnadına Aşk, 3 Şubat Çarşamba akşamı 32. ve son bölümüyle yayınlanacak. Başrollerini Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Eren Vurdem, Nilay Duru, Cem Belevi, Aras Aydın, Elvin Levinler, Taner Rumeli, Yeşim Dalgıçer, Bilge Şen ve Selim Gürata gibi isimlerin paylaştığı İnadına Aşk sürpriz bir finalle ekranda olacak. İşte İnadına Aşk’ın bu akşamki son bölümünde yaşanacaklar.

İNADINA AŞK FİNAL BÖLÜMÜ 2. FRAGMANI

İNADINA AŞK FİNAL BÖLÜM KONUSU

Abisinin inadı yüzünden çok kızan Defne, Toprak’a isyan eder ve özgür olduğunu, istediği adamla evlenebileceğini söyler. Toprak da bunun üzerine, Defne’ye özgür seçimini yapmasını söyler. Ya sevdiği adam, ya ailesi. Defne tam sevdiği adamı seçecekken, Yalın engeller. inadına-aşk-final-sahnesiSevdiği kadının seçim yapmasına izin vermeyecektir, onun için ailesini de kazanacaktır. Yalın Toprak’a Defne’den vazgeçmediğini göstermek için akla hayale gelmeyecek yollara başvururken, Toprak da damat adayını sınamaya başlar. Ama bu ilginç sınav, Leyla ile arasında beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.inadına ask2
Deniz ve Damla ise olmayan bebeklerinin Aras ailesinde oluşturduğu coşkuyla uğraşırlarken bir de başlarına Damla’nın annesi çıkar. İşte şimdi işler çok fena karışacaktır.
Bu arada Barutçu Apartmanı’nda tadilat biter ve Yeşim’le Çınar yeni evlerine çıkarlar. Nihayet yalnız kalabilmişlerdir ve romantik planları vardır. Acaba bu sefer bu planları gerçekleştirmeyi başarabilecekler midir?
Polat ise Nehir’i bir türlü aklından çıkaramaz ve entrikacı yengesi Yeşim’in desteğiyle harekete geçmeye karar verir. Tabii Polat’ın harekete geçmesi demek ortalığın karışması demektir.

İNADINA AŞK 32.VE FİNAL BÖLÜM 1. FRAGMANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İnadına Aşk finalinde neler olacak?

x