İpek Tuzcuoğlu sevilen diziye katıldı

08 Eylül 2016 Perşembe, 13:03

TRT 1’in sevilen komedi dizisi Baba Candır’ın kadrosuna İpek Tuzcuoğlu katıldı.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerini ise Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Melis Tüzüngüç, Özgün Karaman, Tolga Pancaroğlu, Tülay Bursa ve Mehmet Ulay’ın paylaştığı yapımın kadrosuna daha önce ‘Asmalı Konak’, ‘Dürüye’nin Güğümleri’, ‘Her Şey Yolunda Merkez’ ve ‘Diğer Yarım’ gibi projelerde rol alan İpek Tuzcuoğlu dahil oldu.

Güzel ve alımlı bir kadın olan, Tıp Fakültesinden üstün başarı ile mezun olmuş, idealist Nöroloji Uzmanı Profesör Doktor Elif Başaran’ı canlandıracak olan başarılı oyuncu diziye dahil olmasıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Öncelikle TRT’ in Türkiye geneline erişimi ve son yıllarda başarılı işlere imza atmış olması seyredilme oranını fazlasıyla arttırdı. Bir oyuncu olarak bunun bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Geçen yıldan bu yana televizyon seyircisinin çok sevdiği ve benimsediği bir aileye dahil olmuş olmayı da bir şans olarak görüyorum.

Settar Tanrıöğen ve Tülay Bursa zaten yıllardır hayranlıkla seyrettiğim usta oyuncular. Genç oyuncular da gayet samimi ve sıcak bir karşılama yaptı. Zaten yönetmenimiz Emre Kabakuşak da daha önceden çalıştığım ve başarılı bulduğum genç yönetmenlerden. MF Yapım’ın da titizlikle ve severek üzerinde durdukları bir proje. Bu sezonun sürprizleri ise Türk halkının duygusal kodlarını ve genç kuşağın komedisini iyi bilen senaristimiz Tayfun Güneyer’den gelecektir. Kah gülmeye kah ağlamaya hazır olun.”

You must be logged in to post a comment Login