İsimsizler dizisi Kaymakam Fatih rolü Uğur Güneş kimdir?

Kanal D’nin dizisi İsimsizler’de Kaymakam Fatih rolünü oynayan Uğur Güneş kimdir Uğur Güneş instagram hesabı biyografisi ve eski dizileri

İsimsizler dizisinde yüreği vatan sevgisiyle dolu idealist bir kaymakamı canlandıran Uğur Güneş, daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin Bey rolünde oynamıştı. İsimsizler dizisinin başrol oyuncularından olan Uğur Güneş’in oynadığı Kaymakam Fatih rolü ise umut vaat eden bir diplomatken gönüllü olarak Virankaya’ya giden vatan sevdalısı bir karakter

UĞUR GÜNEŞ (KAYMAKAM FATİH) : KARAKTERİN AĞIRLIĞI ZORLADI

Türkiye’nin yurtdışı temsilciliklerinden birine ataması yapılmış, umut vaat eden bir diplomatken ani bir kararla Virankaya’ya gitmeye gönüllü olan Fatih Kaymakam’ı canlandıran Uğur Güneş, karakterin ağırlığı karşısında zorlandığını söylüyor: “Cesur, gözü pek, hizmet aşkıyla yanıp tutuşan Fatih Kaymakam gibi bir karakteri ilk kez oynuyorum. Duygu yoğunluğu çok bölünmüş bir karakter. Üstünde çok yük var. Bunu taşımakta biraz zorlandım. İzleyiciye abartısız, gerçek, son derece iyi çekilmiş, iyi oynanmış bir dizi sunuyoruz.”

Fatih, Türkiye’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine ataması yapılmış, umut vaat eden bir diplomat iken bu görevinden son anda vazgeçer ve Virankay Kaymakamı olmak için gönüllü olur.

Uğur Güneş İnstagram hesabı : instagram.com/ugurgns/

Uğur Güneş, 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Uğur Güneş hem karakteri hem de mesleğindeki başarısı ile en çok beğenilen oyunculardan birisi olmuş durumdadır. Ankara da büyüyen ve üniversite eğitimini de Ankara Üniversitesinde tamamlayan başarılı oyuncu en son Urfalıyam Ezelden isimli dizide Çetin karakterini canlandırmıştır. Ayrıca sinema filmlerinde de rol alan Uğur Güneş Şeytan-ı Racim isimli filmde Emrah karakterini canlandırmıştır. Şimdilerde ise başarılı oyuncu Trt1 de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakterini canlandırdı.

Uğur Güneş Yaşı: 28
Uğur Güneş Boyu: 1,80
Uğur Güneş Kilosu: 82

Uğur Güneş Rol Aldığı Dizi ve Filmler
2011 – Yeniden Başla – (Eray)
2012 – Benim İçin Üzülme- (Şiyar)
2013 – Şeytan-ı Racim – (Emrah)
2014 – Urfalıyam Ezelden (Çetin)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İsimsizler dizisi Kaymakam Fatih rolü Uğur Güneş kimdir?

x