İsimsizler dizisinin konusu ve oyuncuları

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan İsimsizler dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? İsimsizler dizisi nerede çekiliyor? Osman Sınav’ın yönetmenliğini yaptığı İsimsizler dizisinden tüm bilgiler haberimizde…

İsimsizler dizisinin 5. bölümü bu akşam saat 20.00’de Kanal D ekranlarında…İsimsizler dizisinin 24 Nisan Pazartesi yayınlanacak 5. bölümünde Murat’ın hayatı tehlikeye giriyor! Terör örgütünün hain saldırıları artıyor!

 İsimsizler 5. Bölüm Fragmanı

İSİMSİZLER’DE GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Kaymakam Fatih Keskin ve ekibi; örgüt, paralel yapı bağlantılarında hızla yol alırken sadece içerideki değil uluslararası düşmanların da hedefi haline gelir.Sawer, art arda yaşadıkları bütün başarısızlıkların sorumlusu olarak Fatih’i görmektedir ve onu öldürtme kararı alır.
Öte yandan Sinan gitgide köşeye sıkışmıştır. Mahmut, hapisten çıkamaması durumunda Sinan’ı her şeyi anlatmakla tehdit eder. Otto ise Sinan’a destek verirken, İsimsizlerin kurduğu tuzağa düşecektir.

İSİMSİZLER DİZİSİ 2. BÖLÜM KONUSU

Fatih ve ekibi ilçeden çatışmanın izlerini silmeye çalışırlarken bir yandan da olayın perde arkasını araştırırlar. Kaymakam suikastinde kullanılan bombayı araştıran Olcay, ucu uluslararası güçlere uzanan ilginç bağlantılara ulaşır.

Otto ve Sawer ise devletin içine sızan kriptoların da başrolde yer alacağı, halkı devlete karşı kışkırtacak korkunç bir plan hazırlığı içindedirler. Tam da bu sırada Kürşat’a sınır ötesinden gelen bir mesaj, Kürşat ve Murat’ı, sonu büyük tehlikelerle dolu olan bir yolculuğa çıkarır.

Mete Yarar’ın konsept danışmanlığını yaptığı Kanal D’nin iddialı dizisi İsimsizler’in 2. bölüm yeni fragmanı yayınlandı.   İsimsiz kahramanların bu vatan için yeni bir görevi var!

Fatih ve yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan isimsiz kahramanların Virankaya’daki hikayesi başlıyor. Barakuda Film & Es Film; Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yapımcılığında yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak “İsimsizler” umutsuzluk kokan bir tabloyu umudun resmine dönüştürmek için verilen mücadeleyi konu alacak.

Osman Kaya’nın yönetmenliğini yaptığı Kanal D’nin iddialı projesi İsimsizler’in senaryosu ise Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugöl ve Hale Çalap’a emanet. Oyuncu kadrosunda; Taner Ertürkler, Bülent Alkış, Sedat Mert, Musab Ekici, Algı Eke, Volkan Keskin, Çağkan Çulha, Uğur Güneş, Sera Kutlubey gibi isimleri barındıran dizi, yakında ekran macerasına başlayacak.

İSİMSİZLER DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

İSİMSİZLER DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır.  Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Gelecek vaat eden bir diplomat iken Virankaya’ya gönüllü kaymakam olan vatan sevdalısı Fatih Keskin (Uğur Güneş) ve bayrak aşkına aynı yola baş koymuş 7 yol arkadaşı; attığını vuran, özü sözü bir Özel Harekat Polisi Hasan ( Bülent Alkış), başarılı emniyetçi Terörle Mücadele Polisi Ahmet (Taner Ertürkler), sokaklardan gelen, sert ama bir o kadar vicdanlı Özel Harekat Polisi Murat (Çağkan Çulha), Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda çalışmış, bayrak sevdalısı bir Yüzbaşı Olcay ( Sedat Mert), vatanı için kendinden vazgeçen gözü pek bir istihbaratçı Kürşad ( Volkan Keskin ), Kaymakam Fatih’in deli dolu şoförü Derman ( Musab Ekici) ve istihbaratçı Seher ( Sera Kutlubey) görünmez düşmanlarla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorunda kalacaklardır ateş diyarı Virankaya’da.

İSİMSİZLER’İN ÇEKİMLERİN GERÇEK JÖH VE PÖH PERSONELİ DE KATILDI

Aylar süren ön hazırlık döneminde, birçok gazeteci, alanında uzman danışman, polis, asker ve bölge insanı ile yapılan görüşmeler sonucunda sete çıkan ekip, ilk bölümü 22 günde tamamladı. Toplam 160 kişinin çalıştığı ekibe, aksiyon danışmanı, aksiyon yönetmeni, 8 kişilik stunt ekibi, özelza efektler ve patlamalar içinse 6 kişilik özel bir grup dahil.

Tamamı ile gerçek hikaye ve karakterler üzerinden oluşturulan proje için oyuncular yaklaşık iki hafta süren silah kullanma ve dövüş eğitimi aldı. İlk bölüm sahnelerinde kullanılan 50’den fazla silahla 2000’nin üzerinde manevra mermisi ile 12 adet RPG 7 mühimmatı atıldı.

Bayrak uğruna kendinden vazgeçenlerin türlü oyunlarla savaşının ekrana yansıması olan İsimsizler’de Jandarma Genel Komutanlığı’ndan 4 Tim JÖH personeli, Emniyet Müdürlüğü’nden 1 Tim PÖH personeli çekimlerde oyunculara eşlik etti. Askeri helikopterin kullanıldığı birinci bölüm çekimlerinde, yine Askeri araçlar olan; ejder, kobra ve kirpi kullanıldı. Yayınlanan fragmanlarda da büyük beğeni alan patlama sahnelerinde ise 30 kilo barut, 30 adet cam fünyesi, 100 adet vücut fünyesi, 60 metre infilaklı fitil ve Molotof için 50 litre benzin tüketildi. 50 litre mazotun kullanıldığı patlama sahnelerinde, 2 araç imha edildi.

İSİMSİZLER DİZİSİNDE KİM HANGİ ROLDE? İŞTE OYUNCULAR VE ROLLERİ

Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak “İsimsizler”in oyuncu kadrosu ve karakterleri ile 2017’nin en iddialı projesi olmaya aday…

Uğur Güneş / Kaymakam Fatih
Fatih, Türkiye’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine ataması yapılmış, umut vaat eden bir diplomat iken, son anda vazgeçer ve Virankaya’ya gitmek için gönüllü olur. Düşmanlara karşı vereceği mücadelede 7 can yoldaşı vardır Kaymakam Fatih’in.

Bülent Alkış / Dayı ( Hasan Bozkırlı )
Keskin nişancılık konusunda uzman bir Özel Harekat polisidir. Yozgatlıdır. Hasan’a çevresindeki herkes “dayı” diye hitap eder. Etrafındakiler hem saygı gösterir hem de biraz çekinir bu koca kurttan.

Sedat Mert / Olcay Demir
Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda çalışmış bir yüzbaşıdır. Orduya sızmaya çalışan paralel yapının kumpası sonucu içeri düşmüştür. 4 yıl içeride yattıktan sonra çıkmış ve bilgisine tecrübesine rağmen geri bir hizmette askerliğe dönmüştür.

Taner Ertürkler /Ahmet Akıncı
Terörle mücadele bölümünde görev yapan, üstün hizmetlerinden dolayı birkaç kez takdir belgesi almış, başarılı bir emniyetçidir. Ruhu ancak sahadayken rahat eden, iflah olmaz aksiyon adamlarındandır Ahmet.

Volkan Keskin / Kürşad Yusufoğlu
Trabzon’dan göç edip, İstanbul’un kabadayılarıyla meşhur semti Gültepe’ye yerleşmiş bir ailenin iki oğlundan küçük, kavgacı olanıdır Kürşad. Teşkilatta istihbarat meslek memuru olarak çalışmaktadır ancak ailesi dâhil çevresindekilerin çalıştığı kurumdan habersizdir.
Çağkan Çulha / Murat Gürcan
Polis özel harekâtta görev yapan bir polistir. 12 yaşlarındayken, annesini üvey babasının dayağından kurtarmak için bıçakla adamı yaralamıştır. Sokaklarda geçen çocukluğu, ona ağır hayat tecrübeleri yaşatmıştır.
Musab Ekici / Derman Taşçı
Doğma büyüme Virankaya’lı, taksi şoförüdür Derman. Vatanına yürekten bağlı, temiz yürekli Anadolu gencidir.
Sera Kutlubey / Seher
Erkeksi, ufak tefek, güzel yüzlü bir kızdır Seher. Üstün zekâsı ve yetenekleri sayesinde bir bilgisayar dâhisi olup çıkmıştır. Hacker olarak giremeyeceği yer, aşamayacağı güvenlik duvarı yoktur.
Algı Eke / Elif Toprak
Yaklaşık 6 aydır yörede çalışan idealist bir doktordur. Ankara’lı olmasına rağmen tıp fakültesindeki arkadaşlarının aksine, tayini Güney Doğu Bölgesi’ne çıktığında bir an bile tereddüt etmeden görevi kabul eder.

İSİMSİZLER DİZİSİNDE HANGİ OYUNCULAR ROL ALIYOR?

Kanal D’nin iddialı dizisi İsimsizler’in oyuncu kadrosu belli oldu.

Yapımcılığını Barakuda Film ve Es Film’in, yönetmenliğini Osman Kaya’nın üstlendiği yapımın başrollerinde son olarak ‘Diriliş: Ertuğrul’da rol alan Uğur Güneş ve daha önce ‘Dürüye’nin Güğümleri’, ‘Galip Derviş’, ‘Hayat Sevince Güzel’ gibi projelerde rol alan Algı Eke’nin yanı sıra Bülent Alkış, Musab Ekici, Volkan Keskin, Sedat Mert, İlayda Çevik ve Çağkan Çulha da yer alacak.

Çekimleri bugün başlayan İsimsizler, önümüzdeki ay Kanal D’de yayın macerasına başlayacak.

İSİMSİZLER DİZİSİ KANAL D EKRANLARINDA

Es Film ve Barakuda Film’in ortak yapımı ”İsimsizler” çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen yeni dizi yakın bir zamanda sete çıkacak. Osman Kaya’nın yönetmen koltuğunda yer alacağı yeni dizi muhtemelen Mart 2017’de Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Cast çalışmaları devam eden yeni projeden haberler gelmeye devam ettikçe sizlere aktaracağız.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin kuytu bir kasabasında görev yapmak isteyen bir Kaymakam adayının yaşadıklarını anlatan gerçeğe dönük öyküsü.. Eski bir Türk Silahlı Kuvvetleri üyesi, güvenlik uzmanı ve aynı zamanda yazar olan Mete Yarar tarafından bir çok senaristle ortaklaşa kaleme alınan yeni projede yer alacak oyuncu bilgilerini bir kaç gün içerisinde sizlerle paylaşacağız.

İsimsizler Nerede Çekiliyor?

15 gün içerisinde Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bir kasabada çekimler başlayacak

microsoft project 2019 satın al

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İsimsizler dizisinin konusu ve oyuncuları

x