İsmail Ege Şaşmaz’ın filmlik hikayesi!

İsmail Ege Şaşmaz kimdir? Güneşi Beklerken İsmail Ege Şaşmaz’ın hayat hikayesi? İsmail Ege Şaşmaz nerede doğdu? İsmail Ege Şaşmaz kaç yaşında? İsmail Ege Şaşmaz nerede oturuyor? İsmail Ege Şaşmaz nasıl ünlü oldu?

Bazı ünlülerinin ‘keşfedilme ‘ öyküleri ancak filmlere konu olacak kadar ilginç. İşte yıldızların kaderlerinin değiştiği o anlar…

İsmail Ege Şaşmaz’ın keşfediliş hikâyesi birçok filme konu olabilir.

25 Kasım 1993 Manisa doğumlu olan Ege, Manisa Belediyesi Konservatuarı’nı erkeklerde birincilikle kazanarak konservatuarı ilk yılında bırakıp henüz 14 yaşında iken kısa bir İzmir macerasından sonra, İstanbul’a gidiyor.

Düşünsenize, Manisa’dan İstanbul’a oyuncu olmak için geliyor ve bir ajansa kayıt oluyorsunuz. Sonra mı? Hiç beklemediğiniz anda, asansörde hayatınız değişiyor.

Şaşmaz hayatının değiştiği günü daha verdiği bir röportajda şu sözlerle anlatmıştı: “Zaten oyuncu olmak için İstanbul’a gelmiştim. Ajansa kaydoldum. Bu ajansın davetinde asansörde İrfan Şahin’le (Doğan TV Holding Genel Müdürü) karşılaştım. Beni eşine gösterip “yakışıklıymış” dedi, ben de teşekkür ettim. Sonra bana oyunculuk yapmak isteyip istemediğimi sordu. İstanbul’a bunun için geldiğimi söyleyince güzel bir başlangıç yapılmış oldu.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

İsmail Ege Şaşmaz’ın filmlik hikayesi!

x