İstanbul saldırısı sonrası Survivor yarıda kesildi

Acun Ilıcalı haberi alınca yayını böyle sonlandırdı

29 Haziran 2016 Çarşamba, 11:23

Survivor 2016’nın yarı finali sırasında İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısı haberi geldi Acun Ilıcalı programı erken bitirdi.

Survivor’da dün akşam heyecan seviyesi yüksek bir yarı final gecesi yaşanıyordu. Kıbrıs’tan canlı olarak yayınlanan gecede Damla ve Atakan yarı final koltuğundaydı. Sms oylamaları sonucunda finale çıkacak yarışmacı belli olacaktı. İstanbul’da akşam saatlerinde meydana gelen hain saldırının acı haberi yarışmanın reklam arasında ekip tarafından Acun Ilıcalı’ya iletildi. Survivor’da yarı final eleme akşamında izleyiciler kimin elendiğini merakla bekliyordu. Survivor 2016’da oylama sürerken Acun Ilıcalı yaşanan gelişme ile ilgili kısa bir açıklama yaptı ve programı yarıda kesti.

Acun Ilıcalı İstanbul’da yaşanan patlama sonrasında bir açıklama yaptı:
Yarışmacı arkadaşların haberi yok ama konuklarımızın haberi olmuştur. Aldığım bilgi ile kahrolduk. İstanbul’dan üzücü bir haber geldi. İstanbul’da bir patlama meydana gelmiş, bizde reklam arasında öğrendik. Buradan patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyoruz. Bu durumda oylama akşamını uzatmamıza gerek yok. Hemen sonucu açıklayıp programı sonlandırıyoruz dedi.

Survivor 2016  yarı final akşamında rakibinden daha yüksek SMS oyu alarak adını final akşamına yazdıran isim Atakan oldu.

You must be logged in to post a comment Login