İstanbul Sokakları dizisi final bölümü ne zaman?

İstanbul Sokakları dizisi erken final yapıyor

13 Haziran 2016 Pazartesi, 00:15

Gizem Karaca ve Caner Cindoruk’un başrolde oynadıkları İstanbul Sokakları dizisi final yapıyor.

Gizem Karaca ve Caner Cindoruk’un başrollerini paylaştıkları ‘İstanbul Sokakları’ dizisi reyting savaşında yenildi.13 Haziran Pazartesi akşamı dokuzuncu bölümüyle final yapacak dizi için oyuncular, önceki gün son kez kamera karşısına geçti.

Başrollerini Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu, Naz Elmas, Mehmet Çevik, Derya Alabora ve Mine Teber’in paylaştığı yapım ekrana veda ediyor. Pazartesi günü 9. bölümü ile son defa ekranlara gelecek olan İstanbul Sokakları’nın final haberini yapımcı Faruk Turgut duyurdu.

Ekranların sevilen kanalı Show Tv’de yayınlanan ve izleyiciler tarafından çok sevilen dizi İstanbul Sokakları 13 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan 9. bölümüyle ekranlara veda edecek.Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Faruk Teber’in yaptığı “İstanbul Sokakları” dizisinin senaryosunu ise Zülküf Yücel ve Zehra Yücel kaleme alıyor.

İSTANBUL SOKAKLARI 9. BÖLÜM FRAGMAN FİNAL

İSTANBUL SOKAKLARI 9. BÖLÜM 1. FRAGMAN FİNAL

İSTANBUL SOKAKLARI DİZİSİ KONUSU NEDİR?istanbul sokakları

Nazlı doğuştan itibaren kalp büyümesi hastalığından muzdarip, 24 yaşında güzeller güzeli bir kızdır.  Hastalığının tek çaresi kalp nakli yapılmasıdır. Lakin bu gerçeği bir tek babası bilmekte fakat kızına nakledilecek bir kalp bulamadığı için ona söyleyememektedir. Tam da bu sırada bir inşaat şirketinin sahibi olan Fırat’la tanışır. Birbirlerine aşık olurlar. Ancak onların aşkı en acı ve talihsiz olanıdır. Nazlı ve Fırat aşk dolu tek bir gecenin sonunda ayrılmak zorunda kalır. Çünkü Nazlı bir gün önce kalp nakli yapılmazsa öleceğini öğrenmiştir.istanbul-sokakları-dizisi

İşte tam da bu anda Nazlının babası Refik’in aklına bir fikir gelir; kızını yaşatmak için katil olmayı göze alacaktır. Hem kendini hem de daha önceden Nazlının durumuna üzülüp kalbini bağışlamış olan patronu Şükriye hanımı öldürmek için bilerek bir araba kazası yapar. Arabanın frenleriyle oynamıştır. Nazlı ikinci bir şans ele etmiş olmanın verdiği heyecanla hemen aşık olduğu adama yani Fırat’a koşar.  Oysa ki aşkları daha da imkansız hale gelmiştir. Sonunda kazananı olmayan, acı dolu bir mücadele haline gelir kahramanlarımızın hayatı. Ve Nazlı’yla Fırat’ın ölümsüz aşkı geriye kalan tek gerçektir…

You must be logged in to post a comment Login