İşte Benim Stilim 2016’yı kim kazandı?

İşte Benim Stilim’i hangi ünlü kazandı?

06 Şubat 2016 Cumartesi, 04:00

İşte Benim Stilim 2016’da ünlülerin yarıştığı sezonda kim birinci oldu?

TV8 ekranlarınca 1 Ocak 2016’da yayınlanmaya başlayan ve ünlü isimlerin yarıştığı İşte Benim Stilim 2016, 5 Şubat Cuma akşamı erken final yaparak ekrana veda etti. Ünlülerin yarıştığı yeni sezonda jüriden Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu ayrılmış, yerlerine ise Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya gelmişti. Ancak yeni sezon reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamayınca erken final kararı alındı ve jüride yeniden değişiklik yapıldı. 8 Şubat Pazartesi yeni yarışmacılarla başlayacak olan İşte Benim Stilim’de jüriden Neslihan Yargıcı ayrılırken, yeniden Nur Yerlitaş jüri koltuğuna oturacak.

İşte Benim Stilim 2016’nın büyük finali de Cuma akşamı canlı yayınla ekrana geldi. Alişan’ın konuk jüri olarak katıldığı final gecesinde Berna Öztürk, Tuğçe Özbudak, Gizem Özdilli, Pelin Suade ve Simge Tertemiz finalist olarak yarıştı. İşte Benim Stilim 2016’yı eski manken Gizem Özdilli kazandı. İşte Benim Stilim’in birincisi Gizem Özdilli, 100 bin TL’lik büyük ödülün de sahibi oldu.

İşte Benim Stilim 2016’da Aslı Zen, Berna Öztürk, Yeşim Erçetin, Simge Tertemiz, Elif Ece Uzun, İnci Pars, Esra Balamir, Pelin Suade, Gizem Özdilli, Esra Sönmezer, Yasemin Öztürk, Nil Karataş, Tuğçe Özbudak, Sevil Uyar, Neslihan Önder ve Şarkıcı Hatice yarışmıştı.gizem-özdilli-işte-benim-stilim-final

İŞTE BENİM STİLİM 2016 YENİ SEZON TANITIMI

You must be logged in to post a comment Login