İşte Benim Stilim 6. sezon sürprizlerle başlıyor

08 Şubat 2016 Pazartesi, 02:17

İşte Benim Stilim yarışmasının 6. sezonu ve yeni yarışmacılar ve Nur Yerlitaş’lı jürisiyle başlıyor.

NUR YERLİTAŞ’A İŞTE BENİM STİLİM İÇİN REKOR ÜCRET

TV8’in gündüz kuşağında yayınlanan moda yarışması İşte Benim Stilim 8 Şubat Pazartesi yeni yarışmacıları ve jürisiyle başlıyor. 6. seonuyla yayınlanacak olan İşte Benim Stilim’de sürpriz güzeller yarışacak. İşte Benim Stilim Ünlüler’de jüri üyesi olan Neslihan Yargıcı, yeni sezonda yarışmadan ayrıldı. İşte Benim Stilim’in efsane ismi Nur Yerlitaş ise yarışmanın jüriliğine yeniden geri döndü.

Yapımcılığını Production House’un,sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği,jüri üyelerinde Hakan Akkaya,Nur Yerlitaş,Ivana Sert ve Uğurkan Erez’in bulunduğu programın altıncı sezonu 8 Şubat Pazartesi günü yayın hayatına başlayacak.

TV8 ekranlarınca 1 Ocak 2016’da yayınlanmaya başlayan ve ünlü isimlerin yarıştığı İşte Benim Stilim 2016, reytinglerde hüsran yaşayınca erken final kararı almıştı. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, jüri koltuğunda Neslihan Yargıcı, Hakan Akkaya, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yer aldığı program geçen Cuma final yaparak ekrana veda etmişti. Ünlülerin yarıştığı İşte Benim Stilim’i kazanan isim ise Gizem Özdilli olmuştu.

 

You must be logged in to post a comment Login