İşte Benim Stilim All Star’da 2 yarışmacı veda etti

İşte Benim Stilim All Star’da erken final

05 Aralık 2015 Cumartesi, 02:18

İşte Benim Stilim All Star’da kim elendi? Emel mi, İkizler mi?

SURVIVOR MERVE AYDIN İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER’DE Mİ YARIŞACAK?

İşte Benim Stilim All Star’da erken final
Yarışmacılar eleme potasından kimi kurtardı? Son ikiye kim kaldı, para ödülünü kim kazandı? Aycan-Nurcan Şencan kardeşler, Emel Özkızıltaş ve Özden Cerrahoğlu geçen hafta eleme potasına girmişti. Bu üç ismin eleme için podyuma çıkması erken final olarak yorumlandı.

Sima’nın 12 bin TL’lik elbisesine duvar kağıdı yorumu

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde Sima Şerafettinova’nın 12 Bin TL’lik elbisesi duvar kağıdına benzetildi. Sima Şerafettinova istediği modelin tam anlamıyla olmadığını, arkadaşı geç geldiği için küstüklerini ve elbiseyi düzgün giyemediğini söyledi.

işte-beim-stilim2

Çiğdem’in dansı beğenildi

Çiğdem dansıyla jüriyi büyüledi. Jüriden Nur Yeşiltaş Çiğdem’in kıyafetini beğendi. Dansını analiz eden Nur Yeşiltaş “Senden korkuyorum Çiğdem, o sandalyeye nasıl oturdun” dedi. Kemal Doğulu 8, Nur Yeşiltaş 9, İvana 9 puan verdi.

Ezgi 10 bin TL’lik para ödülünü aldı

10 bin TL’lik para ödülünde Ezgi ve Gülşah 40’ar puanla berabere kaldı. Jürinin oylarıyla Ezgi 10 bin TL’lik para ödülünün sahibi oldu.

Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le her akşam izleyenleri ekrana kilitleyen kavga ve tartışmanın eksik olmadığı İşte Benim Stilim All star cuma akşamı eleme gecesi ile heyecanı doruğa çıkardı. Eleme gecesine Rober Hatemo, Aynur Aydın ve Oktay Gürtürk renk kattı. Üç konuğun şarkılarıyla renklendi İşte Benim Stilim All Star’da kim elenecek sorusu gecenin sonunda cevap buldu.

Haftanın konsepti dans

Hafta’nın konsepti dans. Yarışmacılar günlerce hazırlandıkları dans şovlarıyla puan toplamaya çalışacak. Gecenin sonunda eleme potasındaki ikizler, emel ve özden son kez podyuma çıktı. Jüri kıyafetlere baktı, kalmasını istediği yarışmacının ismini söyledi.

Yarışmacılar Özden dedi

işte-beim-stilim3

Yarışmacılardan Ayşegül, Özden’in kalacağını söyledi. Nihal ise 3 yarışmacının da güzel olduğunu söyledi ama Emel’in kalacağını söyledi. Simal ikizlerin kalacağını söyledi. Didem “Emel gitmesin” dedi. Gülşah ise Özden, ikizler ve Emel’i çok sevdiğini söyledi. Özden kalır dedi. Ezgi de Özden’in kalacağını söyledi. Gülay ise şokta olduğunu söyledi Özden’in kalacağını düşündüğünü belirtti. Yarışmacılar tercihlerini söylerken zorlandı ve bazıları ağladı.

İşte Benim Stilime İkizler ve Emel veda etti, Özden kaldı

Jüri iki sezonun kraliçesinin de aralarında bulunduğu yarışmacılardan kalacak ismi seçmekte zorlandı. Jüri İkizler, Özden ve Emel arasında seçim yaptı ve “Özden kalsın” dedi.

You must be logged in to post a comment Login