İşte Benim Stilim All Star’ı kim kazandı?

İşte Benim Stilim All Star’ın birincisi ve şampiyonu kim oldu? İşte Benim Stilim All Star büyük final eleme gecesinde kazanan isim

26 Aralık 2015 Cumartesi, 04:00

İşte Benim Stilim All Star yarışmasının büyük finalinde kim kazandı hangi yarışmacı birinci oldu?

5. OLAN AYŞEGÜL DOĞAN’DAN ŞOK TEPKİ / HABER İÇİN TIKLAYIN

İşte Benim Stilim All Star’da birinci kim oldu. İşte Benim Stilim All Star’da büyük ikramiye kimin?

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER’İN GÜZELLERİ PARTİDE BULUŞTU-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim All Star yarışmasının büyük finali 25 Aralık Cuma gecesi yayınlandı. Jüri üyeliklerinde İvana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez, Kadir Doğulu’nun bulunduğu İşte Benim Stilim All Star Büyük Final eleme gecesinde birinci olan isim belli oldu. 25 Aralık Cuma akşamı 22.15’de yayınlanmaya başlayan İşte Benim Stilim All Star büyük finalde İdo Tatlıses sahne alarak şarkılarını seslendirdi.

AYŞENUR BALCI İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR SEÇİLDİ

AYŞENUR BALCI BİRİNCİ OLDU GÖZYAŞLARIYLA YAŞADIKLARINI ANLATTI

İşte Benim Stilim All Star‘da 17 hafta süren mücadele 25 Aralık Cuma gecesi sona erdi. İşte Benim Stilim All Star‘ı Ayşenur Balcı kazandı, Nihal Candan ikinci olurken üçüncü Çiğdem Çelik oldu. Özden Cerrahoğlu 4. olduğu yarışmada Ayşegül Doğan beşinci olurken altıncı Gülşah oldu.

AYŞENUR BALCI FOTOĞRAFLARI

Yarışmacılar somnuçlar açıklanmadan önce kendi aralarında anlaşarak büyük ödül olan 150 bin TL’nin 50 bin TL’sini ikinciye verilmesini kabul ettiler. Bu karar sonucu Nihal Candan 50 bin TL alırken yarışmanın kazananı Ayşenur 100 bin TL’nin sahibi oldu.

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER’DE YARIŞACAK ÜNLÜ GÜZELLER İÇİN TIKLAYIN

İste Benim Stilim birincisi SMS sonuçları ile çıkacak peki kim elendi yarışmayı kim kazandı?işte-benim-stilim-all-star-final-jüri

İşte Benim Stilim All Star yarışmasını kim kazandı sorusunun yanıtı TV8 ekranında izleyici ile buluşan final gecesinde belli oluyor. İşte Benim Stilim birincisi SMS oylaması sonuçları ile belirlendi ve kazanan Ayşenur Balcı oldu.
işte-benim-stilim-all-star-final-1
Peki İşte Benim Stilim All Star finalinde yarışmanın birincisi ne kadar para ödülü kazanacak?
İşte Benim Stilim All Star’ı kazanan isim 6 finalist arasından olacak. Ayşenur Balcı, Özden Cerrahoğlu, Çiğdem Çelik, Nihal Candan, Gülşah Yılmaz ve Ayşegül Doğan finale kalan isimlerdi. İşte Benim Stilim All Star birinciliğine tarz olarak en yakın isim Ayşenur Balcı görünüyor. Ancak birinciyi SMS oylaması sonuçları belirleyeceği için büyük bir sürpriz yaşanabilir.işte-benim-stilim-all-star-final-yarışmacılar
İşte Benim Stilim All Star 2015 birincisi SMS oylaması sonuçları ile belirlenecek.İşte Benim Stilim All Star’ı kazanan kişi 150 bin liralık büyük para ödülünü kazanacak.


İŞTE BENİM STİLİM’İN YENİ JÜRİSİ VE YARIŞMACILARI KİMLER?

2016 Ocak ayında ekranlara gelecek olan İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 kadrosu yarışmacıları açıklandı.  Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, jüri koltuğunda Neslihan Yargıcı, Ivana Sert ve Hakan Akkaya’nın bulunduğu reyting rekortmeni programda yarışacak olan isimler belli oldu. İşte Benim Stilim Ünlüler Ocak 2016’da başlayacak. Yarışmadan ayrılan Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun yerine ise jüri üyeliklerine Neslihan Yargıcı ile Hakan Akkaya gelecek.

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER’DE YARIŞACAK ÜNLÜ GÜZELLER İÇİN TIKLAYINİŞTE-BENİM-STİLİM-ÜNLÜLER

Berna Öztürk
Neslihan Önder
Esra Sönmezer
Nil Karataş
Esra Balamir
Tuğçe Özbudak
Simge Tertemiz
Hatice
İnci Pars
Gizem Özdilli
Ece Gürsel
Aslızen
Sevil Uyar
Yeşim Erçetin
Pelin Suade

You must be logged in to post a comment Login