İşte Benim Stilim şampiyonu belli oldu

İşte Benim Stilim final

09 Nisan 2016 Cumartesi, 13:37

TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim 6. Sezon 08 Nisan 2016 Cuma günü yayınlanan 54. bölümünde Büyük Finaliyle Türkiye’nin en tarz kadınını seçti. Uzun bir maratonun ardından Türkiye’nin en tarz kadını Yeşim Aydın oldu. Sinan Akçıl’ın konuk olduğu İşte Benim Stilim büyük finalinin tüm performanslarını haberimizden izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim finali ile ekranlara geldi. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarıuştı ve kazanan belli oldu. İşte Benim Stilim’de bu hafta büyük final heyecanı yaşandı. Nefes kesen sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen İşte Benim Stilim yarışma programı bu hafta büyük finalde kazanan isim belli oldu. İşte ayrıntılar…

KAZANAN YEŞİM AYDIN OLDU

Dün gece 7 isim İşte Benim Stilim de kazanmak için jürinin karşısına çıktı. İşte Benim Stilim finaline kalan ve büyük para ödülünü kazanmaya yakın olan yarışmacılar Yeşim Aydın , Bahar Candan , Yağmur Taktaş , Meral Avcı , Selay Topçuoğlu’ydu.

yeşim

You must be logged in to post a comment Login