İşte Benim Stilim Ünlüler’de kimler yarışacak?

İşte Benim Stilim Ünlüler’in yarışmacıları açıklandı..İşte sürpriz isimler

21 Aralık 2015 Pazartesi, 17:30

İşte Benim Stilim Ünlüler’in yarışmacıları belli olmaya başladı.

2016 Ocak ayında ekranlara gelecek olan İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 kadrosu yarışmacıları açıklandı.  Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, jüri koltuğunda Neslihan Yargıcı, Ivana Sert ve Hakan Akkaya’nın bulunduğu reyting rekortmeni programda yarışacak olan isimler belli oldu. İşte Benim Stilim Ünlüler Ocak 2016’da başlayacak. Yarışmadan ayrılan Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun yerine ise jüri üyeliklerine Neslihan Yargıcı ile Hakan Akkaya gelecek.

İşte Benim Stilim Ünlüler’de yarışacak isimler

Berna Öztürk
Neslihan Önder
Esra Sönmezer
Nil Karataş
Esra Balamir
Tuğçe Özbudak
Simge Tertemiz
Hatice
İnci Pars
Gizem Özdilli
Ece Gürsel
Aslızen
Sevil Uyar
Yeşim Erçetin
Pelin Suade

Nil KarataşNil-Karataş-1 

Simge Tertemiz
simge-tertemiz-star
Ayrıca Nur Yerlitaş’ın yerine Neslihan Yargıcı, Kemal Doğulu’nun yerine ise Hakan Akkaya’nın getiriliyor.

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında Ocak 2016’dan itibaren artık ünlü isimler yarışacak. Sunuculuğunu Öykü Sertel’in üstlendiği; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve eleme geceleri Uğurkan Erez’in jürisi olduğu İşte Benim Stilim yeni yılda büyük değişim yaşayacak.

Bu sezona İşte Benim Stilim AllStar ile giriş yapan program 2015 Aralık sonunda final yapacak. İşte Benim Stilim Ünlüler ise Ocak 2016’da başlayacak. Survivor’da ünlüleri yarıştıran Acun Ilıcalı artık İşte Benim Stilim’de de aynısını yapacak. Jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu artık ünlüleri değerlendirecek. Merak edilen ise 2016 İşte Benim Stilim’de hangi ünlüler yarışacak.

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER’İN İLK YARIŞMACISI BELLİ OLDU

İşte Benim Stilim Ünlüler’de yarışacak isimlerden ilki belli oldu.  2004 yılında Türkiye’nin Best Modeli seçilen Simge Tertemiz, uzun yıllardır mankenlik ve sunuculuk yapıyor. Butik sahibi ablası Eylem Tertemiz, Instagram sayfasında Simge Tertemiz ile fotoğrafını paylaşarak; kardeşine destek ve ikna istedi.

Fotoğrafın altına şu notu düştü:
”İşte benim stilim ünlüler #tv8 başlıyor❣ ben yürekten inanarak söylüyorum ki hanımefendiliğin, olgunluğun, tarzın, imajınla gönüllere taht kuracaksın kardeşim son karar senin tabiki ❣@tertemizsimge yi ekran başında görmek istiyor musunuz bir de buradan düşünceleri görmek istiyorum ??? sonuna kadar ben desteğim minnoşum sizlerin yorumlarıyla belki ikna olur ??”Simge-Tertemiz-işte-benim-stilim

 

You must be logged in to post a comment Login