İşte Benim Stilim’de bu hafta kim elendi?

İşte Benim Stilim’de eleme heyecanı

05 Mart 2016 Cumartesi, 13:20

Tv8’in vazgeçilmez moda programı İşte Benim Stilim’in 4 Mart 2016 Cuma günü yayınlanan gala gecesi son bölümünde bu hafta kim elendi? sorusu yanıt buldu. Yapılan oylama sonucu İşte Benim Stilim’de yarışmaya veda eden isim Esin Çepni oldu. Peki Esin Çepni kimdir? İşte o ayrıntılar.

İşte Benim Stilim yine muhteşem bir galayla bir haftayı daha geride bıraktı. Muhteşem gala gecesine Dilber Ay şarkılarıyla ve jüri koltuğundan yorumlarıyla renk kattı. Genç şarkıcılardan Gamze de geceye renk katan diğer isimdi.

Konseptin Arabesk olduğu gecede yarışmacıların canlandırdığı karakterler şu şekilde oldu; Yeşim Aydın (Sibel Can), Bahar Candan (Bülent Ersoy), Dilara Rabia Yaşar (Yıldız Tilbe), Esin Çepni (Seda Sayan), Meral Avcı (Müslüm Gürses), Selay Topçuoğlu (Bergen), Tuğba İldiz (İbrahim Tatlıses), Yağmur Taktaş ( Ferdi Tayfur) ve Zeynep Vuran (Ebru Gündeş) podyumda performanslarını sergiledi.

iste benim stilim

Arabesk Gecesini ”Bergen” canlandırmasıyla Selay Topçuoğlu tam puanla birinci oldu. Tuğba İldiz ve Esin Çepni gecenin en düşük puanlarını alarak elemeye çıkan ilk isimler oldu.

Yarışmacılar Bahar Candan Dedi

En düşük puan alan iki yarışmacı Esin ve Tuğba’nın yanına yarışmacıların çıkardığı diğer isim ise Bahar Candan oldu.

esin cephe

ESİN ÇEPNİ VEDA ETTİ

Jüri karşısına geçen üç yarışmacıdan veda eden isim yapılan değerlendirmeler sonucunda Esin Çepni oldu. Esin; hafta boyunca iyi kombinler yapamadığını dile getirerek elenmesinin sürpriz olmayacağını söylemişti.

ESİN ÇEPNİ KİMDİR?

İstanbul’da 1993 yılında dünyaya gelen Esin Çepni, liseyi bitirdikten sonra lisanslı makyaj uzmanlığı yapmaktadır. Hayvanları çok seven Esin iki tane kedi beslemektedir. 173 cm boyundaki Esin 55 kg. Aslan burcundaki Esin mavi gözleriyle de dikkat çekmektedir.

You must be logged in to post a comment Login